Türkiye’nin ilk Tech Arena konsept mağazası MediaMarkt tarafından Marmara Park AVM’de açıldı

0

Marmara Park AVM’de artık teknoloji alışverişleri, tamamen deneyime dayalı! Marmara Park AVM bünyesinde bulunan MediaMarkt, konsept değişikliğine giderek Türkiye’nin -yeni Tech Arena konsept mağazasının açılışını yaptı.

MediaMarkt’ın dünyadaki yedinci, Türkiye’de ise ilk Tech Arena mağazası, Marmara Park AVM’de teknoloji severlerle buluştu. Müşteri deneyimini odak noktasına alarak tüketicilere alışveriş deneyiminde yeni bir standart belirlemeyi amaçlayan 6 bin 500 metrekare mağazada, 19 farklı ünlü markanın butikleri ve satış alanındaki mini deneyim alanları ile tüketicilere teknoloji dünyasının en son trendleriyle, ziyaretçiler ürünleri doğrudan deneyimleyebiliyor.

Ziyaretçiler, Barista Club’ta bulunan birbirinden farklı kahve makinesi seçenekleriyle yepyeni lezzetlerle tanışabiliyor. GameZone alanında ise oyun bilgisayar ve aksesuarlarıyla ürün performanslarını test etme imkânı sağlanıyor; nostaljik oyun tutkunları, mağazada yer alan atari oyunlarıyla geçmişe yolculuk yapabiliyor. Ziyaretçiler ayrıca, tüm deneyimlerinin sonucunda yeni aldıkları ürünler kapsamında; cihaz koruma sigortasından kuruluma, uzatılmış garanti paketinden, TV panel korumaya kadar birçok hizmete, Artı Hizmetler alanından ulaşabiliyor.

Cevap bırakın