Türkiye Swarm’ı seviyor

0

ekran-resmi-2016-09-19-13-42-17

Swarm uygulaması üzerinden en çok check-in gerçekleştiren ülke açıklandı: Türkiye. İşte detaylar…

Swarm, gezinen görülen yerlerle ilgili check-in yapılan, görüşlerin paylaşılabildiği, doğrudan mesaj gibi sosyal özellikler de sunan bir mobil uygulama. Türkiye’de yaygın şekilde kullanıldığı düşünülen platform tarafından yapılan yeni bilgi paylaşımı ise ülkemizde Swarm’ın, ‘yaygın şekilde kullanımından’ çok daha fazlasının söz konusu olduğunu ortaya koydu…

Buna göre Swarm üzerinden şimdiye kadar 10 milyar check-in gerçekleştirildi ve bu rakamın yüzde 25’i Türkiye’den. Yani şimdiye kadar 2 milyar 500 milyonun üzerinde check-in sadece Türkiye üzerinden gerçekleştirildi.

Swarm tarafından yapılan resmi açıklama, kutlama ve teşekkür mesajı eşliğinde şirketin kendi blogu üzerinden sağlanırken Türkiye’nin de en fazla Swarm kullanılan ülke olduğuna işaret edildi.

En yüksek ve en alçak noktalar 

Swarm uygulamasının en çok kullanıldığı ülkenin belirlenmesinin dışında şimdiye kadar yapılan check-in’ler arasında en alçak noktanın Lut Gölü (Dünya’nın en alçak ve en tuzlu gölü), en yüksek noktanın ise Everest Dağı olduğu belirtildi.

Ekstra 100 puan kazanmak ister misiniz?

Yoğun kullanıcılar için ilgi çekici olabilecek bir detay olarak Swarm,bugün yapılacak her check-in için kullanıcılarına ekstra 100 puan vereceğini duyurdu. Swarm’ın iOS, Android ve Windows Phone uygulamaları bulunuyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın