Türkiye Babalar Günü ve karne gününde cep telefonu hediye etti

0

Türkiye’nin en çok satılan Babalar Günü ve karne günü hediyeleri açıklandı…

MediaMarkt, bu sene karnelerin alındığı hafta sonuna denk gelen Babalar Günü için babalara ve karnelerini alan öğrencilere özel kampanyalar hazırlamıştı. Hareketli geçen hafta sonunun ardından en çok tercih edilen ürünleri açıklayan MediaMarkt, listenin ilk 10’unda akıllı cep telefonlarının ve kişisel bakım ürünlerinin yer aldığını belirtti.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, aynı günlere denk gelen Babalar Günü ve karne gününde Türkiye’deki teknolojiseverlerin en çok satın aldığı ürünleri açıkladı. MediaMarkt Türkiye’nin açıkladığı verilere göre tüketicilerin bu özel günlerde en çok tercih ettiği ürünler akıllı cep telefonları ve kişisel bakım ürünleri oldu.

Listenin ilk 10 sırasında cep telefonları göze çarpıyor

MediaMarkt’a göre teknolojiseverlerin en çok tercih ettiği ürün açık ara farkla Samsung Galaxy A20 oldu. İlk sırada yer alan akıllı telefonu ise Oral-B’nin şarjlı diş fırçası ve hemen ardından gelen Philips’in erkek bakım kiti izledi. Listenin ilk 10 sırasında yer alan diğer ürünler ise Samsung ve Huawei marka akıllı telefonlar oldu.

Özel indirimler ve taksit fırsatlarının satışlara olumlu etkisi

MediaMarkt Türkiye’nin en çok satış yaptığı ürünler; aynı zamanda en avantajlı fırsatları sunduğu ürünlerle de paralel ilerliyor. MediaMarkt, bu iki özel tarih için günler önce başlattığı kampanyasıyla özellikle cep telefonlarında çarpıcı kampanyalar düzenlemiş, Samsung Galaxy A20 cep telefonu satın alan müşterilerine başka bir ürün de almaları takdirde 200 TL ayrı bir indirim hakkı da tanımlamıştı.

Kampanyalara ek olarak MediaMarkt’ın 12 aya varan taksit imkanının da satışlarda etkili olduğu belirtiliyor.

Cevap bırakın