En popüler Türk kahvesi makineleri

0

Türk kahvesi, bize has özel bir lezzet. Bu lezzeti yakalamak isteyenler, teknolojinin gücüyle hayatımızı kolaylaştıran Türk kahvesi makinelerine büyük ilgi gösteriyor. Bu yazıda en popüler Türk kahvesi makineleri hakkında size bilgi veriyor ve satın alacağınız ürünün seçiminde karar vermenize yardımcı oluyorum.

Türk kahvesi makineleri

Arçelik Mini Telve Türk Kahve Makinesi

Türk kahvesi yapmak için kullanılan en popüler ürün, Arçelik’in Telve serisi. Bu serinin yeni nesil ürünü, su ve kahveyi cezvesine koyup düğmenize bastığınızda bir kaç dakika içinde size 3 fincan oldukça lezzetli Türk kahvesi yaparak, sesli ve ışıklı alarmıyla ‘kahveniz hazır’ mesajı veren çok pratik bir dijital oyuncak. Arçelik’in Mini Telve adlı bu Türk Kahve Makinesi, Cook Sense adlı Pişmeyi Algılama ve Anti Spill adlı Taşmayı Önleme teknolojileriyle sorunsuz olarak kahvenizi pişirebiliyor. Farklı renk seçenekleri bulunan ürün, 220 Volt giriş voltajı ve maksimum 670 Watt güç sarfiyatına sahip.

Arçelik Mini Telve Türk Kahve Makinesi hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

Türk kahvesi makineleri

Fakir Kaave Türk Kahvesi Makinesi

MediaMarkt e-ticaret mağazasından seçtiğim ikinci Türk kahvesi makinesi, Fakir şirketinin Kaave model ürünü. Bir defada 4 fincan Türk kahvesi pişirebilen Fakir Kaave, aşırı ısınma ve susuz kaynatmaya karşı güvenlik sistemi sayesinde üst düzeyde güvenlik sağlıyor ve mutfağınızda istenmeyen bir durumla karşılaşmanızı önlüyor. Şebekeden 220 Volt elektrik ile beslenen ve maksimum güç sarfiyatı 735 Watt olan ürün, şık ve mutfağınızda fazla yer kaplamayan bir tasarıma sahip sahip. Farklı renk seçenekleri bulunan Fakir Kaave, bu sayede mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlıyor.

Fakir Kaave Kahverengi Türk Kahvesi Makinesi hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

Türk kahvesi makineleri

Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi

Seçtiğim üçüncü ürün ise Arzun şirketi tarafından üretilen Okka Minio model Türk Kahve Makinesi. Ağır ateşte ideal şekilde damak zevkinize uygun Türk kahvesi pişirebilen Arzum Okka Minio, IntelBrew adlı Taşma Önleyici Sistem sayesinde güvenliği üst seviyeye çıkarıyor. Bir defada 4 fincan Türk kahvesi pişirebilen Arzum Okka Minio model Türk Kahve Makinesi, sesli uyarı sistemi sayesinde kahveniz hazır olduğunda size haber veriyor. Arzum Okka Minio model Türk Kahve Makinesi, fazla yer kaplamayan ve estetik tasarımıyla, aynı zamanda mutfağınızı tamamlayan şık bir aksesur işlevi görüyor.

Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

Türk kahvesi makineleri

KING Allaturca Türk Kahvesi Makinesi

Sizin için MediaMarkt e-ticaret mağazasından seçtiğim son Türk kahvesi makinesi, KING şirketinin Allaturca modeli. Bir defada 4 fincan Türk kahvesi pişirebilen KING Allaturca Türk Kahvesi Makinesi, 360 derece dönebilen kablosuz tabanlı cezveden oluşuyor. İçerisinde paslanmaz çelik gizli rezistans bulunan bu pratik Türk kahvesi makinesi, çift taraflı akıtma ağzı ile hem sağ hem de sol el ile kullanımına uygun şekilde tasarlanmış. 800 Watt güç tüketen KING Allaturca Türk Kahvesi Makinesi’nde diğer modellerin aksine su seviyesi göstergesi, taşma önleyici sistem ve sesli ikaz bulunmuyor.

KING K 441 Allaturca Türk Kahvesi Makinesi hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

Türk kahvesi makineleri hakkında sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

Bu yazıda size, en popüler Türk kahvesi makineleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştım. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm Türk kahvesi makinesi modellerini buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Cevap bırakın