2017’de tüm beklentileri aşan oyun!

0

2017 yılında birçok oyun büyük başarı elde etti. Horizon: Zero Dawn , PUBG, Wolfenstein ve daha nice yapım konsol ve PC’lerde bizleri mutlu etmeyi başardı. Bunlar arasında bağımsız bir tanesi var ki, tüm beklentileri aşarak bağımsız bir stüdyoya inanılmaz paralar kazandırdı. Cuphead kısa sürede herkesin sevgilisi olarak önemli bir yol kat etti.

The Witcher 3: Wild Hunt’a Xbox One X güncellemesi

Cuphead tüm beklentileri aşarak zirveye oynadı

Team MDHR’ın el işi grafikleri ile dikkat çeken oyunu Cuphead, 2 milyon kopya satarak hem Microsoft’un hem de geliştiricilerin tüm beklentilerini aştı. Çıkış tarihinden sonra bir anda viral olan oyun, zekice tasarlanmış boss savaşları ve inanılmaz güzel görünen grafikleriyle hepimizin ilgisini toplamayı başarmıştı.

cuphead

Olay hakkında konuşan Chad Moldenhauer şaşkınlığını gizleyemeyenlerden: ” İki minik deli karakterin böylesine büyük bir sevgi ile kucaklanacağını en çılgın hayallerimizde bile tahmin edemezdik.”

Yapım, Forza 7 ile beraber 2017’nin en çok satan Xbox oyunlarından biri olarak, bağımsız yapımların bazen ne kadar güçlü olabileceğini de bir kez daha göstermiş oldu.

Cevap bırakın