Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Haberlerİnovasyon“Tüketici Memnuniyeti” ödülü Vestel’in

  “Tüketici Memnuniyeti” ödülü Vestel’in

  1458289617_d__l

  T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın 19.’su düzenlenen Tüketici Ödülleri’nde tüketici memnuniyetini ilke edinen firmalar, tüketicileri koruyan kuruluşlar ve bilimsel çalışmalar ödüllendirildi. Türk teknoloji şirketi Vestel, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü”nü kazandı.

  Tüketici memnuniyetini firma politikası olarak benimsemek ve buna uygun faaliyetlerde bulunmak, tüketicisine mevzuatla tanınan haklardan daha ileri haklar tanımak, tüketicilere yönelik telefon ve elektronik ortamda hizmet veren çağrı merkezini büyük bir başarıyla yürütmek, tüketici danışma hattı ile tüketicileri ve kendi çalışanlarını bilgilendirici çalışmalar yürütmek Vestel’e bu büyük ödülü getirdi.
  vestelTürkiye’nin teknoloji devi Vestel, 19.’sunu düzenlediği Ödülle ilgili konuşan Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, “Vestel, sadece teknoloji üreten bir firma değil. Kusursuz Vestel deneyimi için tüketici memnuniyetini en önemli ilkelerimizden biri. Son yıllarda üst üste gelen ödüller doğru yolda olduğumuzu gösteriyor” diye konuştu.

  Vestel’in son 3 yıldır müşteri memnuniyetine yönelik çalışmalara özellikle odaklandığını belirten Turan Erdoğan, çağrı merkezini Vestel bünyesine alıp müşteri hizmetlerini ayrı bir genel müdürlük olarak yapılandırdıklarını, memnuniyet oranlarını sürekli analiz edip ihtiyaçlara göre Vestel müşterilerine farklı ve özel bir deneyim yaşattıklarını sözlerine ekledi.

  Media Markt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun tüketici elektroniği ürünlerine yakından bakmak için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN