TP Vision ve Bowers & Wilkins’den işbirliği

0

Avrupa’nın önde gelen televizyon markası TP Vision ve İngiliz ses mühendisliği şirketi Bowers & Wilkins, özel bir ortaklık konusunda anlaşmaya vardı. İşte detaylar…

Philips TV’nin imtiyazlı lisans sahibi TP Vision ve Bowers&Winkins arasında gerçekleştirilen ortaklık, iki şirketin dünya çapında bilinen teknolojilerini ve uzmanlığını bir araya getiriyor.

Televizyon pazarında yeni görsel ve ses performansını belirleyen üstün ürünler oluşturmak üzere gerçekleştirilen ortaklık, televizyon sektörünün en heyecan verici gelişmelerden bir tanesi oldu.

Ortaklık, tüm ürün geliştirme ve üretim aşamalarında toplam kalite kontrolüyle birlikte her iki şirketin kendi özel teknolojilerini geliştirmeye yönelik uzun yıllardır devam eden geleneği ile daha da güçlendi.

TP Vision; ödül sahibi P5 işlemci yongasının Avrupa tasarımı ve Ambilight teknolojisi başta olmak üzere televizyonlarının görüntü kalitesi açısından pazara liderlik etmesini sağlamak için sürekli kendini geliştirirken; Bowers & Wilkins, en iyi ses kalitesini elde edebilmek için şirket içi araştırma ve geliştirme konusuna odaklanıyor.

Mutluluk ve gurur kaynağı

TP Vision Avrupa Pazarlama’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Martijn Smelt; konuyla ilgili olarak, “Philips High End TV’mizin benzersiz ve seçkin bir deneyim sunmasını sağlamak üzere dünyanın en iyi ses şirketi Bowers & Wilkins ile ortaklık kurmak bizim için büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı” dedi.

Cevap bırakın