TP Vision 2020’de rekor kırdı

0

Philips TV & Sound’ın Avrupa’daki marka lisans ortağı TP Vision, şirketin 2020 yılında yüksek performanslı TV serisi, yeni çıkardığı ses ürünlerinin satışı, medyada yer alışı ve kullanıcı dönüşleri açısından olağanüstü bir yıl geçirdiğini açıkladı.

Herkesin yaşam tarzına önemli değişiklikler getiren 2020, evlerde daha çok vakit geçirilmesine neden oldu. Kullanıcılar, evlerinde bulunan TV modellerini ve ses sistemlerini iyileştirmek ve yenilemek amacıyla üst modellerini satın aldı. Son üç yıldır en hızlı büyüyen, karlı ve yenilikçi TV markalarından biri olan Philips TV; 2020’de de Philips OLED ve Performans Serisi TV modelleriyle popülerliğini artırarak başarılı bir sene geçirdi.

Philips’in 2020 model OLED TV’lerinde bulunan yapay zeka teknolojisi ve PQ görüntü kalitesinde referans gösterilmesiyle, serinin OLED805 ve OLED+935 model TV’leri Avrupa Medyası tarafından 86 adet ödül almaya hak kazandı. OLED805 modeli, ‘2020-2021 Yılında Alınabilecek En İyi OLED Televizyon ve EISA Ödül’ünü almaya hak kazandı. OLED+935 model ise ‘2020-2021 En İyi Ev Sineması Televizyonu’ EISA Ödülü’nü aldı.

Philips TV satışları; başarılı ses mühendisliği markası Bowers&Wilkins ile hali hazırda devam eden işbirliğinin uzatılmasıyla B&W hoparlörlere sahip modeller, 2020 yılında bir önceki senenin iki katına çıkarak rakamlara ulaştı. Yalnızca Philips TV’lerde bulunan ambilight aydınlatma, 2020 yılında da kullanıcılarının en beğendiği özellik olmaya devam ediyor.

OLED TV’lere ek olarak, Philips Performans Serisi TV’ler de içinde bulunduğumuz yılda satış rekorları kırdı. Philips TV’nin ‘The ONE’ olarak adlandırdığı Performans Serisi televizyonları kullanıcısına en yüksek kalitede görüntü ve sesi ulaşılabilir fiyatta sunuyor. Satışlar, Performans Serisi’nin Philips TV ailesine katılmasıyla son iki yılda iki katına çıktı. Aileye Performans Serisi Soundbar’ların da eklenmesiyle ‘Ev Sineması’ tecrübesi tamamlandı.

Cevap bırakın