TP-Link’ten yeni WiFi sinyal alanı genişletici

0

TP-Link, WiFi ‘ölü bölge’ sorununa çözüm olan yeni, kapsama alanı geniş, yüksek hızlı ve çok şık WiFi sinyal alanı genişleticisini satışa sundu.

TP-Link, kablosuz ağ konusunda bir evin ihtiyacı olan her tür çözümü üretiyor. Günümüzde pek çok ev ve ofisin WiFi konusunda en önemli sorunu ise sinyallerin evin her noktasına istenilen düzeyde ulaşamaması. Bu sorunun çözümü konusunda pek çok ürün mevcut. Bunlardan akla ilk gelen çözüm, WiFi sinyal alanı genişleticiler (range extender).

Modemden aldıkları sinyali bulundukları yerde tekrarlayarak evin diğer bölümüne aktaran bu ürünler, ‘ölü bölge’ sorunu yaşayan pek çok kullanıcının ilk tercihi oluyor. Bu alanda çok sayıda model ile tüketicilere seçenek sunan TP-Link, geniş kapsama alanı, yüksek WiFi hızı sunan ve çok şık tasarıma sahip yeni bir modeli daha satışa sundu.

Yeni TP-Link RE365 sinyal alanı genişletici, teorik olarak WiFi sinyallerini –açık alanda- 929 metrekare (10 bin feetkare) alana yayabiliyor. Geniş kapsama alanı yanında yüksek bağlantı hızına da sahip olan ürünün çift bant desteği bulunuyor. 5GHz bandında 867Mbps, 2.4GHz bandında ise 300Mbps olmak üzere toplamda 1.2Gbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Prize takılıp çalışır hale getirilen ürünün üzerinde ek bir priz yer alıyor. Bu sayede başka elektrikli cihazlar RE365 üzerinden güç alabiliyor; priz sorunu oluşmuyor.

Cevap bırakın