TP-Link’ten bütçe dostu WiFi Mesh sistemi

0

TP-Link, WiFi Mesh sistemlerini daha ulaşılabilir yapmak için çalışmalarını sürdürüyor. Çok uygun fiyatlı yeni Mesh sistemi olan Deco E4 Türkiye’de satışa sunuldu.

TP-Link, ihtiyacı olan herkesin WiFi Mesh sistemlerine ulaşabilmesi için Deco ürün ailesini sürekli genişletiyor. Şirket son olarak son derece uygun fiyata sahip olan Deco E4 modelini Türkiye’de satışa sunuyor. WiFi Mesh teknolojisinin tüm avantajlarını sunan Deco E4’ün iki birimden oluşan paketi 599 TL fiyata sahip.

Geniş, çok katlı ya da çok sayıda cihazın WiFi’a bağlandığı evler için en ideal WiFi çözümü olan Deco sistemleri, zayıf sinyal, ölü bölge, fazla yüklenme nedeniyle ağda yavaşlama gibi tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Diğer ağ çözümlerine oranla daha yüksek fiyata sahip olan WiFi Mesh sistemleri, bu nedenle her kullanıcı tarafından tercih edilmeyebiliyordu. Her ürün grubunda olduğu gibi Deco ailesinde de zengin model çeşidi sunan TP-Link, fiyata duyarlı kullanıcılar için çok uygun fiyatlı Deco E4 modelini geliştirdi. İkili ya da üçlü paket halinde satışa sunulan ürün, standart bir evin gereksinimlerini bu adetler ile rahatlıkla karşılayabiliyor.

Gelişmiş Deco Mesh teknolojisi ile farklı Deco birimleri birlikte çalışarak tek bir ağ adı olan ‘birleştirilmiş’ bir ağ oluşturuyor. Evin içinde mobil cihazlar ile dolaşırken olabilecek en yüksek hız için Deco’lar arasında otomatik olarak geçiş yapılıyor. Bu da kesintisiz bir WiFi sunuyor.

Cevap bırakın