Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımTP-Link RE365 : Bu menzil genişleticisi ile duvarları yıkın

  TP-Link RE365 : Bu menzil genişleticisi ile duvarları yıkın

  İyi bir modem router’ınız, iyi bir de internet bağlantı hızınız var diyelim. Peki evinizin her noktasında aynı bağlantı hızını alabiliyor musunuz? TP-Link RE365 ile bu durum değişecek.

  Kör noktalar” pek çok kullanıcı için eziyet demektir ve evin her noktasında kapsama ağını güçlü tutabilmek için menzil genişleticilerden yardım alabilirsiniz.  TP-Link RE365 ’in öncelikle üzerinde yer alan priz kısmı dikkat çekiyor.

  Evet, bir yandan bu cihazı prize takıp kullanırken bir yandan da diğer ev aletlerinizden bir tanesini bu ürünün üzerindeki prize takarak kullanabilirsiniz. Böylece yer işgâli de olmuyor. Bence çok iyi düşünülmüş.

   TP-Link RE365

  Tasarım tarafında ikinci konu ise, antenin yay şekilde tasarlanması ve böylece özellikle çocuklu ailelerde çocukların güvenliğine sorun teşkil etmemesi. Görüldüğü gibi bu kez sivri sayılabilecek uclu anten tasarımı tercih edilmemiş.

  TP-Link RE365 ’in üzerinde bir WPS butonu, butonun etrafında da menzil genişleticinizin düzgün çalışıp çalışmadığını gösteren led halka yer alıyor. Eğer mavi yanıyorsa sorun yok, ama kırmızı yanıyorsa demek ki konumlandırmayı tekrar yapmalısınız.

   TP-Link RE365

  Cihazın yan tarafında bir de Ethernet bağlantı noktası bulunuyor. Bu sayede televiyon ve Blu-Ray cihazı gibi ürünlerle kablolu bağlantı gerçekleştirebilirsiniz.

  TP-Link RE365’in kurulumu ve kullanımı çok kolay. Öncelikle prize takıyorsunuz ve ardından ister internet tarayıcısını açarak, isterseniz de akıllı telefonunuz üzerinden Tether uygulaması aracılığıyla kurulumu yapabilirsiniz. Ayrıca, WPS aracılığıyla daha hızlı kurulum da mümkün, lakin pek çok kullanıcının WPS tarafında güvenlik kaygıları bulunduğunu da belirtelim.

   TP-Link RE365

  Sonuç olarak TP-Link RE365, 2.4GHz bandında 300Mbps’a kadar, 5GHz bandında da 867Mbps’a kadar hız sunabilen, aynı anda birden fazla cihazın yüksek kablosuz bağlantı hızıyla çalışmasına imkân sunan bir ürün. İster oyun konsolunuzda multiplayer oyunlar oynuyor olun, isterseniz de Netflix gibi servisler üzerinden yüksek çözünürlüklü diziler izliyor olun. Evinizdeki kör noktaları ortadan kaldırıp bağlantı hızınızı stabil şekilde kullanabilmeniz için bu ürünü size tavsiye edebiliriz.

  TP-Link  ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN