TP-LINK Neffos C5 akıllı telefon serisinin detayları açıklandı

0

Neffos_C5-White-2

TP-LINK, Aralık ayında duyurduğu Neffos C5 akıllı telefon serisinin özelliklerini açıkladı…

Üç model olarak duyurulan seri (C5L, C5 ve C5 Max) yüksek çalışma hızı, geniş depolama alanı ve iddialı kamera özellikleriyle öne çıkıyor.

Neffos C5 modeli dört çekirdekli 64 bit’lik işlemci ve 16 GB’lık ROM ve 2 GB’lık RAM ile güçlendirilmiş. Akıllı mod ve 30 artistik filtre bulunduran kameraya sahip.

5,5 inç’lik FHD IPS ekranıyla serinin en güçlü modeli C5 Max, 13MP arka kameraya ve 5 MPbir ön kameraya sahip. Arka kameranın diyaframı açıklığı F2.0, düşük ışıkta daha net fotoğrafları olanak tanıyor.

Giriş seviyesi model Neffos C5L 1 GB’lık RAM ve 8 GB’lık ROM ile geliyor. Ayrıca 32GB’a kadar artırılabilir hafıza desteğine sahip. Diğer öne çıkan özellikleri arasında 8 MP’lik arka kamera ve 2 MP’lik ön kamera bulunuyor.
Ekran_Resmi_2016-01-08_11_55_36Neffos serisi, polikarbonat bileşimleri bir araya getirerek malzemenin orijinal rengini ve dokusunu vurguluyor. Optimize edilmiş yan kıvrımlar, köşeler ve yan düğme üzerindeki CD dokusuyla kolay bir kavrayış sağlıyor.

TP-LINK Başkan Yardımcısı Justin Tu “TP-LINK akıllı bir yaşam tarzı oluşturmaya devam edecek” diyor. TP-LINK Türkiye Ülke Müdürü Ivan Lee ise Neffos C5 serisi akıllı telefonların Mart ayı içinde Türkiye’de iki modelinin birden satışa sunulacağını açıkladı.

Hem giriş seviyesi C5L hem de orta seviye olan C5 modelleri Mart ayından itibaren uygun fiyatlarıyla Türkiye akıllı telefon pazarında yerini alacağı belirtildi.

Cevap bırakın