TP-Link M7000 satışa sunuldu

0

TP-Link, SIM kart ile her yerde kolayca Wi-Fi ağı oluşturmayı sağlayan yeni MiFi cihazını satışa sunuldu.

Daha önce genellikle sık seyahat edenler, yurtdışı gezileri ya da sabit internet olmayan yerler için tercih edilen taşınabilir Wi-Fi cihazları (MiFi), Covid salgını ile birlikte evden çalışanların da kullandığı ağ çözümlerinden oldu. Bazı şirketler, çalışanlarının evlerde kesintisiz ve güçlü internet ile daha iyi hizmet verebilmesi için data hatlı SIM kart ile bu cihazları çalışanlarına temin etti. Böylece MiFi cihazlarına daha fazla talep oluştu.

Kablosuz ağ pazarında dünya lideri olan TP-Link, tüketicilere bol seçenek sunduğu MiFi cihazlarına bir yenisini daha ekledi. Küçük boyutu, kategorisinde uygun fiyatı ve kolay kullanımı ile öne çıkan M7000, çantada, cepte her yere rahatlıkla taşınabiliyor. İçinde yer alan pil ile 8 saat çalışabilen ürün, 10 cihaza kadar bir WiFi ağı oluşturabiliyor. Böylece aynı anda birden fazla cihaza destek verebilen mobil WiFi ağı kuruluyor. Örneğin, pandemi dönemini yazlığında geçirmeyi tercih eden bir aile, sabit internet bağlantısı yoksa bu cihaz ile rahatlıkla işlerini yapabiliyor, çocuklar eğitimlerini sürdürebiliyor.

M7000 MiFi cihazının kullanılabilir hale gelmesi de son derece kolay. Bu ürünü alan kullanıcıların bir de data hatlı SIM kart almaları gerekiyor. Cihazın içine SIM kart takılıp cihaz açıldığında WiFi ağı hazır hale geliyor. TP-Link’in bu cihazlar için geliştirdiği ücretsiz uygulaması olan tpMiFi ile şifre değişikliği, ağ adı, bağlantı ayarları gibi her tür işlem kolayca yapılabiliyor.

Cevap bırakın