TP-Link Archer MR600 satışa sunuldu

0

Ağ teknolojileri şirketi TP-Link, sabit internet olmayan yerlerde SIM kart ile WiFi ağı kurulmasını mümkün kılan Archer MR600 modelini satışa sundu. İşte detaylar…

TP-Link’in yeni ürünü Archer MR600, sabit internet olmayan yerlerde SIM kart ile WiFi ağı kurmayı sağlıyor. Şantiye gibi iş ortamları, kırsal alan gibi yerlerde 64 cihaza kadar erişim desteği veren ürün, üstelik 4.5G destekli ve hızlı bağlantı sunuyor. Aynı zamanda sabit internet ağını herhangi bir kesintiye karşın mobil internet ile yedeklemek isteyen işyerleri için de ideal ağ çözümü olan TP-Link’in ilk 4G+ yönlendiricisi olan Archer MR600, Cat6’yı destekliyor ve 300Mbps’ye kadar veri hızlarına ulaşabiliyor.

Klasik bir yönlendirici gibi kullanılabilen ürün, SIM kart yuvasına takılan 4.5G destekli bir SIM kart ile WiFi ağını her zaman kesintisiz hale getiriyor.

‘Carrier Aggregation’ teknolojisini kullanan Archer MR600, 300Mbps’ye kadar kablolu veri hızı sunabiliyor. Bu sayede büyük dosyaları indirmek, HD film vb uygulamalar sorunsuz ve kesintisiz olarak yapılabiliyor. Üzerinde yer alan gigabit Ethernet bağlantı noktalarına yüksek hız gerektiren kablolu cihazlar bağlanabiliyor. Bu sayede güçlü ve güvenli bir kablolu bağlantı da elde ediliyor.

TP-Link’in mobil uygulaması olan Tether ile son derece kolay kurulup akıllı telefonlar üzerinden yönetilebilen Archer modeli, Türkiye’de KDV dahil 207 USD fiyatla satışa sunuldu.

 

Cevap bırakın