Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürTommy Hilfiger’dan sanal gerçeklik atılımı

  Tommy Hilfiger’dan sanal gerçeklik atılımı

  1445591186_01_Model_Wearing_Virtual_Reality_Headset_in_TH_5th_Avenue_Flagship_Store

  Dünya çapında seçkin Tommy Hilfiger mağazalarında ve toptan satış ortaklarında sunulan yeni bir uygulama sayesinde tüketiciler 2015 Sonbahar ‘Hilfiger Collection’ defilesini en ön sıradan 360 derece 3D sanal gerçeklik deneyimiyle izleyebilecek ve ardından koleksiyondan beğendiklerini satın alabilecekler.

  Tommy Hilfiger dünya çapındaki bazı Tommy Hilfiger mağazalarında ve toptan satış ortaklarında sunulan yeni bir uygulama sayesinde tüketicilerin 2015 Sonbahar Hilfiger Collection defilesini çığır açan üç boyutlu, 360 derece sanal gerçeklik deneyimiyle izlemeye davet edileceği duyurdu. 20 Ekim 2015 günü Tommy Hilfiger New York, 5th Avenue mağazasında lanse edilen teknoloji, bundan sonra Londra, Paris, Milano, Amsterdam, Düsseldorf, Floransa, Zürih ve Moskova gibi şehirlerde sunulacak.

  Müşteriler bir Samsung GearVR cihaz kullanarak 16 Şubat 2015 tarihinde Manhattan’daki Park Avenue Armory’de düzenlenen 2015 Sonbahar Hilfiger Collection defilesinin en ön sırasında oturuyormuş hissi veren sanal bir deneyim yaşayacak.

  1445591105_02_Model__Wearing_Virtual_Reality_Headset_in_TH_5th_Avenue_Flagship_Store

  Sanal gerçeklik deneyimiyle kullanıcılara sadece podyumun mükemmel görünümü değil aynı zamanda normalde defilenin yapımcıları haricinde kimsenin erişemediği kulis görüntüleri de sunulacak. Mağazalardaki sanal gerçeklik uygulaması, 2015 Sonbahar defilesinin Amerikan futbolu temasında dekore edilmiş ayrı bir bölümünde konumlandırılacak. Bu bölümde yer alacak Hilfiger Collection tasarımları da müşteriler tarafından anında satın alınabilecek.

  Hilfiger Collection sanal gerçeklik deneyimi, Tommy Hilfiger’ın Londra (Brompton Road ve Regent Street); Amsterdam (P.C. Hooftstraat); Düsseldorf (Schadowstrasse); Milano (Piazza Guglielmo Oberdan); Floransa (Piazza degli Antinori); Zürih (Bahnhofstrasse); Paris (Boulevard des Capucines ve Champs-Elysees) ve Moskova (Kuznetsky Most) mağazalarında sunulacak. Konsept ayrıca Londra’nın ikonik çok katlı mağazası Selfridges’da toptan satış için de yaratılacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN