Tom Clancy’s Rainbow Six Siege 13 Ekim’de geliyor!

0

Rainbow-Six-Siege

Oyun severler için 2015 yılı Ekim ayı bir hayli hareketli geçecek. FIFA, PES gibi spor oyunlarının yanı sıra Assassin’s Creed Syndicate’in de aralarında yer aldığı birçok oyun satışa sunulacak. Ancak haberler bunlarla sınırlı değil; büyük bir hayran kitlesine sahip Tom Clancy’s oyunlarının en yenisinin de Ekim ayında dijital ve fiziksel satışlarına başlanacağı resmi olarak açıklandı.

Net çıkış tarihin 13 Ekim 2015 şeklinde ifade edildiği yeni oyunun adı ise Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyun, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanacak. Co-op modu severler için Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yılın en iyilerinden biri olabilir. Oyuna dair çeşitli bilgiler de açıklanmış durumda. Örneğin yeni grafik motoru üzerinden geliştirildiği belirtilen yapımda oyun meraklıları, karşılarına çıkan tüm her şeyin yıkıma uğrayacağı, etrafa saçılabileceği bir Tom Clancy’s deneyimi yaşayacaklar.

Rainbow-Six-Siege-Banner-New-640x360

5 özel tim ve 5 terörist toplam 10 kişi ile oynanabilecek Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, drone kullanımı gibi savaş ve strateji oyunlarındaki yeni nesil akımlara da olanak tanıyacak. Özel silahlar ve yüksek segmentli grafikler de Ekim ayında oyun severlerle buluşacak yapımda öne çıkanlar arasında yer alacak. Art of Siege, Gold Skins ve Tactical Elite paketleri de sundukları ekstra özelliklerle birlikte satın alınabilecek.

Cevap bırakın