Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands Narco Road çıkış tarihi duyuruldu

0

GRW_NARCOROAD_SC_A_4112017_6pm_CEST_1491913935

Ubisoft, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands’in ilk genişlemesi olan Narco Road’un Season Pass sahiplerine tüm platformlarda aynı anda 18 Nisan’da sunulacağını duyurdu. Season pass sahipleri 25 Nisan’da çıkacak genişleme paketi Narco Road’a bir hafta önceden erişim sağlayabilecek.

Narco Road’da, oyuncuların El Invisible’ın liderliğindeki üç kaçakçı çeteye sızmaları gerekiyor. Oyuncular, El Invisible’ı adalet önüne çıkarabilmek için esrarengiz liderin güvenini kazanmak zorunda kalacaklar. El Invisible’ye ulaşmak için üç yeni liderin güvenini kazanmaları gerekiyor, bunlar; Eddie Escovado, Arturo Rey ve Tonio Mateos…

Liderlerin saygısını kazanmak için oyuncular hızlı tempolu 15’ten fazla görevi tamamlayacak. Bu aktiviteleri tamamlayan oyuncular ün ve takipçi kazanacak. Takipçi sayıları arttıkça, oyuncular çete liderlerinin ilgisini daha çok çekecek ve El Invisible’yi devirmeye biraz daha yaklaşacak.

Narco Road’da ayrıca dört özel kıyafet, dokuz yeni silah ve dört yeni araç tipi bulunuyor. Dev kamyolarda, nitro destekli Amerikan arabalarda, güçlü motosikletlerde ve aerobik uçaklarda Bolivya haritasını dolaşma imkanı söz konusu.

Tüm oyuncular 12 Nisan’da konsollarda, 14 Nisan’da Windows PC’de yeni bir oyun güncellemesine erişecek. Güncelleme, 18 Nisan’da başlayacak olan haftalık canlı sezon zorlu oyunlarını solo, co-op ve topluluk görevleri şeklinde tanıtacak.

Cevap bırakın