Tıraşı keyfe dönüştüren Philips OneBlade Pro MediaMarkt’ta!

0

Philips, MediaMarkt’ta satışa sunulan OneBlade Pro sayesinde, erkeklere tek bir ürünle ve zahmetsizce sakal şekillendirme imkânı sunuyor. 

Kullanıcıları için en iyisini düşünen ve çözümleriyle her gün yaşamları iyileştiren Philips’in devrim niteliği taşıyan ürünü OneBlade Pro ile artık erkekler, her uzunluktaki sakalı düzeltebilir, şekillendirebilir ve tıraş edebilir.

Philips OneBlade Pro, sakallı veya kirli sakallı tarza sahip olan erkeklerin sakallarına istedikleri şekli vermelerini mümkün kılarken; geleneksel jiletlere kıyasla tıraş işlemini daha uzaktan gerçekleştirerek rahat bir tıraş deneyimi sunuyor. Takıp çıkarılabilir başlıkları ve keskin kenarlı bıçağı ile her uzunluktaki sakalı kısaltabilmek ve kolayca şekillendirebilmek için tasarlanmış olan OneBlade Pro, profesyonelliği ile ön plana çıkıyor.

Tarağı ile istenilen uzunlukta, güvenli ve zahmetsiz tıraş imkânı sunan OneBlade Pro, benzersiz bıçak teknolojisine sahip kesicileri hızla hareket ederek her uzunluktaki sakalı rahatça tıraş edebiliyor.

Yuvarlak uçlara sahip kaydırıcı kaplamadan oluşan çift koruma sistemi ile de kolay ve konforlu tıraş olanağı sağlıyor.

Kesiksiz ve güvenli sakal tıraşı için özel olarak tasarlanan OneBlade Pro erkeklerin vazgeçilmez yardımcısı olmaya aday…

Philips OneBlade Pro MediaMarkt’ta satışa sunuluyor. Buraya tıklayarak detaylı bilgi edinebilir, online alışverişle ürünün kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın