Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınTineco’nun yeni amiral gemisi FLOOR ONE S5 MediaMarkt'ta!

  Tineco’nun yeni amiral gemisi FLOOR ONE S5 MediaMarkt’ta!

  Tineco, zemin temizliği alanında yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor ve amiral gemisi FLOOR ONE S5 ile ev temizliğinde yeni bir çağ başlatıyor. Akıllı sensörler, olağanüstü emiş gücü ve kullanıcı dostu tasarımı ile FLOOR ONE S5, ev temizliğinde çıtayı bir adım daha yükseltiyor.

  1998 yılında kurulan Tineco, güçlü süpürgeler üreterek yaşamı kolaylaştırma vizyonuyla yola çıktı ve bu süreçte temizlik endüstrisinde devrim yaratarak sektörde birçok yeniliğe imza attı. Tineco, kablosuz süpürgeler alanında ilk akıllı modeli geliştirerek endüstriye öncülük etmiş ve bugün küresel çapta milyonlarca ürün satan bir portföy ile inovatif bir marka haline gelmiştir. Bu liderliğini sürdürerek, şimdi de yeni amiral gemisi FLOOR ONE S5 modeliyle ev temizliği deneyimini baştan şekillendiriyor. Müşterilerinin karşısına yenilikçi ve kullanıcı odaklı ürünlerle çıkan Tineco, daha etkili, kullanımı kolay ve zahmetsiz bir temizlik deneyimi sunmayı hedefliyor. FLOOR ONE S5,18.999 TL lansman fiyatıyla MediaMarkt’ta tüketicilerle buluşuyor.

  Dünya Çapında 12 Milyon Mutlu Müşteri

  Tineco’nun akıllı temizlik çözümleri alanında çığır açan yeni ürünü FLOOR ONE S5, gelişmiş akıllı teknolojiyi ve güçlü temizlik performansını birleştirerek, kullanıcılarına benzersiz bir temizlik vadediyor. Amiral gemisi bu model, akıllı sensörleriyle farklı yüzey türlerini otomatik olarak algılayarak ve emiş gücünü otomatik olarak ayarlıyor. Bu benzeriz özellik, enerji tasarrufu sağlarken aynı zamanda temizlik etkinliğini de maksimize ediyor. Tineco FLOR ONE S5’in entegre LED ekranı, gerçek zamanlı temizlik bilgileri sağlayarak kullanıcıların cihazı daha etkin bir şekilde kontrol etmelerine yardımcı oluyor.

  Kesintisiz Temizlik 

  Özel FLOOR ONE S5 fırça başlığı, zorlu köşeler ve süpürgelikler gibi ulaşılması zor alanları temizlemek için özel olarak tasarlandı. Bu özellik, evin en göz ardı edilen kısımlarının bile pırıl pırıl olmasını sağlıyor. Ayrıca, cihazın daha büyük kapasiteli temiz ve kirli su tankları sayesinde, daha geniş alanlar kesintisiz bir şekilde temizleniyor ve böylece temizliğin daha verimli ve uzun süreli hale gelmesi sağlanıyor. Bu iki özellik birleştiğinde, FLOOR ONE S5 kullanıcılarına hem zaman kazandıran hem de etkin bir temizlik deneyimi sunuyor.

  Kablosuz ve hafif tasarımıyla Tineco FLOOR ONE S5, evin her köşesine kolayca erişiyor. Uzun süre dayanan bataryasında aldığı güç ile tek bir şarjla geniş alanları temizleyebilme kapasitesi sunuyor. Ayrıca, Tineco’nun yenilikçi gürültü azaltma teknolojisi sayesinde de ONE S5, düşük ses seviyesinde çalışırken bile güçlü temizlik performansından ödün vermiyor.

  FLOOR ONE S5,18.999 TL lansman fiyatıyla MediaMarkt’ta tüketicilerle buluşuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN