Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınTineco FLOOR ONE S5 ve Tineco Floor Serileri ile tanışın

  Tineco FLOOR ONE S5 ve Tineco Floor Serileri ile tanışın

  Yazın tadını çıkarın, temizliği Tineco’ya bırakın…

  Deniz, kum, güneş yaz aylarının keyfini çıkarmak çok hoş… Hele bir de temizliği olmasa… Özellikle yazlık evlerde sıklıkla karşılaştığımız deniz kumu, ıslak ayak izleri ve tozlar yazın tadını bir nebze kaçırabiliyor. Neyse ki, Tineco’nun yenilikçi ürünü FLOOR ONE S5, aynı anda süpürge, paspas ve vakumlama yapabilen özellikleriyle bu endişelere son veriyor. Ayrıca, FLOOR ONE S3 Breeze ve iFLOOR 3 Breeze modelleri de yazlık evlerin en iyi yardımcıları olarak, temizlik sürecini kolaylaştırıyor.

  Yazlık evlerin mükemmel yardımcısı FLOOR ONE S5, aynı anda süpürge, paspas ve vakumlama yapabilen özellikleriyle öne çıkıyor. Deniz kumu, ıslak ayak izleri ve tozlar gibi yaz aylarında en çok karşılaşılan her türlü kiri ve lekeyi kolayca temizleyen FLOOR ONE S5, eşsiz iLoop Akıllı Sensör Teknolojisi sayesinde temizlik sırasında emiş gücü, su akışı ve fırça rulosu hızı gibi özellikleri otomatik olarak ayarlıyor.

  FLOOR ONE S5’in özel tasarımı sayesinde, süpürgelikler gibi ulaşılması zor alanlara kolayca erişiliyor ve özel kenar tasarımı sayesinde zemin tahtalarını temizlemek oldukça pratik hale geliyor. Bu özellik, S5’in temizlik performansını artırırken kullanıcıya ekstra kolaylık sağlıyor. Ayrıca, çift tank sistemi temiz ve kirli suyu ayrı tutarak, her zaman taze su ve solüsyonla temizlik yapmaya olanak sağlıyor.

  Yazlık evlerin kabusu ıslak zemin ve kumlar FLOOR ONE S5 ile yok oluyor

  FLOOR ONE S5, yazlık evlerde geçirilen zamanı daha keyifli ve dinlendirici hale getiriyor. Deniz kenarında geçirilen bir günün ardından eve dönüldüğünde, sıklıkla karşılaşılan kumların ve ıslak ayak izlerinin neden olduğu dağınıklık FLOOR ONE S5 ile hayal oluyor. Güçlü temizlik yeteneğiyle kendine hayran bırakan FLOOR ONE S5, hem süpürme hem de vakumlama özelliğiyle, zemindeki kumları ve kirleri kolayca temizlerken, ıslak temizlik fonksiyonuyla da ayak izlerini ve lekeleri gideriyor. Ayrıca, kendi kendine temizleme özelliği sayesinde temizlik sonrası bakımı da oldukça kolaylaştırıyor.

  FLOOR ONE S5, fırçasız motoru, gürültü açısından optimize edilmiş hava kanalı tasarımı, akıllı güç ayarı ve yumuşak fırça rulosu sayesinde düşük gürültülü bir temizlik deneyimi sunuyor. Böylece, yaz mevsiminde tatilin keyfi sınırsız yaşanıyor.

  Daha fazla bilgi için buraya tıklayarak MediaMarkt’ı ziyaret edebilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN