Timex Ironman R300 GPS, 25 güne varan şarj dayanıklılığı ile dikkat çekiyor

0

Akıllı saat ekosistemi genişlemeye devam ediyor. Bu kapsamda duyurulan modellerden biri ise 25 güne varan şarj dayanıklılığı ile öne çıkıyor…

Son dönemde birçok yeni modelin eklendiği akıllı saat pazarına uzun pil ömrüyle dikkat çeken yeni bir model daha katıldı. Timex Ironman R300 GPS model ismine sahip model, firmanın akıllı saat pazarındaki ilk ürünü.

Uzun pil ömürlü akıllı saat isteyenlere hitap eden cihazın tasarımı ise rakiplerinin arkasında kalıyor. Büyük pil kapasitesi nedeniyle kalın çerçeveler ile sarılan ekrana sahip olan saat bu nedenle kaba bir tasarıma sahip. Buna rağmen her zaman açık kalabilen renkli ekranı ile birlikte cihaz 25 güne kadar pil ömrü sunabiliyor.

Timex Ironman R300 GPS özellikleri ile iddialı. Ironman R300 GPS uyku takibi özelliğinin yanı sıra birçok aktivite takibi yapabiliyor. Dahili GPS birimine sahip olan cihaz bu sayede aktivite takibi için akıllı telefona ihtiyaç duymuyor. 30 metreye kadar su altında çalışabilen cihaz nabız ölçümü yapabiliyor. Üzerinde üç adet fiziksel tuş bulunan cihaz titreşimli alarm desteği de sunuyor.

Pil ömrü ile dikkat çeken cihaz 120 dolar fiyat etkieti ile satılıyor. Basit bir silikon kayış ile gelen cihazın iOS ve Android uygulaması sayesinde tüm aktiviteler telefon üzerinden takip edilebiliyor.

Cevap bırakın