TikTok’un T-Talks video serisi bu kez kişisel gelişime odaklanıyor

0

TikTok; yeni başlattığı video serisi T-Talks’la toplumsal konulardan gündeme dair önemli başlıklara, bireysel başarı hikayelerinden kitleleleri etkileyen öykülere kadar birçok konuya farklı bir perspektif yaratmayı hedefliyor.

İlham verici bir yaratıcılığa ve neşe getirmeye odaklanan eğlence platformu TikTok sizi, “T-Talks” adıyla gerçekleştirilen ve kişisel gelişim yolculuğunuza ışık tutacak sanal sohbet serisinin üçüncü ayağına davet ediyor.

Dünyanın önde gelen kısa video platformu TikTok, yeni yılla birlikte yeni bir başlangıç yapmak isteyenlere ilham olabilmek için üçüncü serisinde kişisel gelişimi merkezine alıyor.

TikTok serinin üçüncü ayağında, yeni yıl ve yeni umutlara, her şeye sıfırdan başlamak için hayatımızda yapabileceğimiz değişikliklere, kişisel gelişim ve sağlıklı bir yaşam tarzı hakkındaki püf noktalarına ve kendimizi iyileştirmenin yollarına odaklanıyor.

Serinin üçüncü ayağında T-Talks, beslenme ve diyet uzmanı Andaç Yeşilyurt, influencer Çilem Akar ve yaşam koçu Ayşegül Uçar’ı ağırlıyor ve yeni bir başlangıç için nereden başlamak gerektiğine ilişkin önemli ipuçlarını sizlerle paylaşıyor.

Andaç Yeşilyurt, sağlıklı beslenmenin bir yaşam tarzı olması gerektiğine vurgu yaparken arada rutinlerin dışına çıkmanın kişinin vizyonunu genişlettiğine dikkat çekiyor. Yeni bir başlangıç yapmak için yeni yılı beklemenin ertelemek olduğunu söyleyen Yeşilyurt “Eğer bir konuda karar veriyorsanız bugünden daha iyi bir tarih yok buna başlamak için” diyor.

Ayşegül Uçar ise kendi hayatından örnekler verdiği açıklamasında “sınır koymak ve hayır diyebilmenin” kendisi için bir dönüm noktası olduğunu vurguluyor. Uçar kendi kişisel yolculuklarına başlamak isteyenlere “dışarıdaki tüm sesleri kısarak, kendi sesini dinlemenin” verebileceği en önemli tavsiye olduğunu söylüyor.

Asıl mesleğinin İngilizce öğretmenliği olduğunu belirten influencer Çilem Akar kendi hayatındaki dönüm noktasının mesleğini bırakarak tamamen Youtube’a yönelmesi olduğunu belirtiyor. Akar, hayatını değiştirerek hayallerinin peşinden koşmak isteyenlere “fazla mükemmeliyetçi olmayın ve sadece adım atın” tavsiyesinde bulunuyor.

Cevap bırakın