Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürThe Witcher 3: Wild Hunt yoğun ilgi görüyor

  The Witcher 3: Wild Hunt yoğun ilgi görüyor

  witcher-3-unlock-time

  RYO türü (tol yapma oyunu) adına en önemli serilerden biri olan The Witcher’ın sonuncusu olan Wild Hunt, büyük ilgi ile karşılandı. Herkesin büyük bir heyecanla beklediği serinin son oyunu The Witcher: Wild Hunt, ön siparişe sunulmasının ardından sadece bir gecede 1 milyon ön sipariş almayı başardı.

  Serinin ikinci oyunu Assassins of Kings’ e göre çok daha kisa bir sürede bu rakama ulaşan oyun, daha yayınlanmadan son dönemin en çok dikkat çeken yapımları arasındaki yerini aldı. RYO, küllerinden The Witcher 3 ile tekrar doğuyor!

  Witcher_3_Wild_Hunt_e3_2014-27

  Fiyatlar etkili oldu

  19 Mayıs’ta piyasaya sunulacak olan oyunun elbette bu adete ulaşmasının en büyük sebebi tüm platformlara aynı anda sunulması olsa da yapımcı firma CD Red Projekt’in fiyatlarının da bunda etkili olduğu düşünülebilir.

  Ön siparişe özel hediyelerle gelecek oyunun kutu içerisinden birbirinden ilginç sürprizler çıkıyor. Resmi oyun müzikleri, oyunun poster boyutunda haritasinin çıkması ve oyun yapımcılarının The Witcher Universe özet kitabını çıkması da gerçekten güzel haber.

  PC platformu için fiyatı şu an Steam ve GOG üzerinde 59 TL olan oyunun, fiziksel satışlarda da yoğun ilgi ile karşılanmasının beklendiğini belirtelim.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN