Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiThe Sims 4’ün yeni eklenti paketi, For Rent açıklandı

  The Sims 4’ün yeni eklenti paketi, For Rent açıklandı

  Kiracı veya ev sahibi olun, The Sims 4’ün yeni paketinde kendinizi otantik bir mahalle yaşamının içerisinde bulacaksınız.

  Electronic Arts tarafından yayınlanan ve Maxis tarafından geliştirilen The Sims 4’ün en yeni eklenti paketi, For Rent 7 Aralık 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, PC’de EA Uygulaması, Epic Games Store ve Steam’de, Mac’te de Origin aracılığıyla piyasada olacak.

  The Sims 4 For Rent eklenti paketi, Sim’leri Tomarang mahallesinde bir kiracı veya ev sahibi olmaya davet ediyor. Bir mahalle sakini olarak gürültücü komşularınızla da uğraşacaksınız, bir topluluk oluşturmak için çaba da harcayacaksınız. Evinizin tamiratının sorumluluğunu almanın yanında birkaç farklı evin kontrolünü de üstlenebileceksiniz. Tomarang’daki yaşamın tam bir parçası olmak için bundan daha iyi bir fırsat olamaz, ne dersiniz?

  Kısa süre önce de The Sims 4 Home Chef Hustle ek paketi yayımlanmıştı. The Sims 4 Home Chef Hustle ile mutfak becerilerinizi geliştirerek yemek pişirmeyi gelire dönüştürebiliyor; yeni yemek pişirme yöntemleri, yeni para kazanma yolları, yeni Yap/Satın Al sistemi, yeni Create a Sim öğeleri ve çok sayıda mutfak aksesuarıyla birlikte usta bir aşçı olma tecrübesi edinebiliyorsunuz. Home Chef Hustle paketi, yemeğe ilgi duymayanların bile ilgisini çekecek türden bir içerik zenginliğiyle geliyor.

  Oyuna yıllar boyunca birçok kültürden, pek çok tarif eklenmiş durumda ve gittikçe kabarıklaşan bu listede tarif bulmanın daha kolay bir yolu olan filtreleme özelliği de Home Chef Hustle ile birlikte oyunculara sunuluyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN