The Sims 4’e ‘z kuşağı mesleği’ geliyor

0

The Sims 4’te internet fenomeni olmak ister miydiniz? Bu çok yakında mümkün.

Kim zamanların en popüler video oyun serilerinden The Sims, geçtiğimiz yıllarda duyurduğu en yeni oyunla bir kez daha geniş kesimlerin ilgisini çekmişti. Oyunun yapımcısı Maxis, sims 4 için yeni bir genişleme paketi yayınladı. Get Famous adı verilen genişleme paketi, dijital dünyaya ayak uydurann ilginç bir özelliklere dikkat çekti.

Söz konusu genişleme paketi, oyunculara internette fenomen olma özelliği de sünüyor kariyer seçenekleri arasına dahil edilen özellik, simülasyon oyununun meslek dallarına ilginç bir bakış açısı kazandırmasını sağlıyor.

Oyunun yapımcısının prodüktörleri, ‘Z nesline uygun meslekleri‘ oyunun yeni genişleme paketine dahil ettiklerini, böylelikle güncel yaşam deneyiminin entegrasyonunun sağlandığını belirttiler.

Öte yandan oyunda Simstagram adı verilen bir Instagram kulunu halihazırda vardı. Bu keyifli özellik sayesinde oyun meraklıları neyin yedikleri yemeklerin ya da hayvanlarının fotoğraflarını çekip paylaşa biliyordu.

Yeni internet fenomenliği özelliğiyse oyunun bir hayli yenilikçi bir hal almasına imkan tanıyacak.

Ne zaman gelecek?

İlginç özelliğin 16 Kasım 2018 tarihinde yayınlanacak olan The Sims 4: Get Famous genişleme paketi ile birlikte oyun meraklılarına sunulacağını belirtelim.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Cevap bırakın