Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerOyunThe Room Three Android ve iOS'e geldi

  The Room Three Android ve iOS’e geldi

  room-three

  Mobil oyun ekosistemi, sayısı milyonlarla ölçülen akıl almaz bir saha. Seçenekler arasında akılların karışmaması adeta mucize. Bununla birlikte kimi zamanlarda yüksek segmentli, tamamiyle ayırıcı özelliklerle donatılmış oyunlarla tanışılabiliyor. Küresel fenomenler böylece endüstrinin yıldızları olarak teknoloji ve oyun meraklıların huzuruna çıkıyor. İşte bu oyunlardan biri de The Room olmuştu.

  The Room, Angry Birds ya da Flappy Bird kadar tanınmadı ama ciddi bir kullanıcı kesiminin elinden düşüremediği oyunlardan biri olmayı başardı. Milyonlarca cihaza yüklendikten sonra The Room Two geldi. Gizem, gerilim ve heyecan dolu yapım; atmosferik ve sürükleyici oyun mimarisi ile benzersizdi. Derken nihayet serinin son halkası da yayınlandı…

  room-three

  Oyunun üçüncü versiyonu The Room Three Android ve iOS platformuna geldi. Android oyunu Google Play’de 12.99 TL, iOS sürümü ise App Store’dan yine 12.99 TL fiyat etiketi üzerinden indirilebiliyor. Bu arada ilginç bir anekdot olarak oyunun Amerika fiyatı 4.99 dolar, yani TL kuruna çevrildiğinde 15 TL. Serinin ikinci oyunu da ücretli, ancak The Room; yani ilk oyun şu anda ücretsiz olarak indirilebiliyor.

  The Room Three, serinin ilk iki oyununda olduğu gibi görsel tasarım anlamında iddialı ve karmaşık bulmacalarla geliyor. Daha önce En İyi Oyun ödülü de alan serinin yeni oyununda bulmacaların içinde bile başka bulmacalar söz konusu ve detaylar çok daha fazla. Serinin hayranları için kaçırılmayacak bir deneyim vaat ediliyor. Öte yandan korku, bulmaca türü oyunlardan hoşlanıyorsanız göz atmanızda fayda var.

  Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayınız.

  iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayınız.

  Haberin devamında oyunun tanıtım videosunu izleyebilirsiniz…

  [vsw id=”3oD-q8jHTRg” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN