The Mandalorian 3. sezon tarihi açıklandı

0

Disney’in Star Wars dünyası içinde yarattığı son dönemdeki en iyi çalışmalarından biri olan The Mandalorian’ın üçüncü sezonu için çıkış tarihi paylaşıldı. İşte merakla beklenen o tarih…

2019 senesinin kasım ayında yayınlanmaya başlayan ve Star Wars adı altında sunulan son zamanlardaki en iyi işlerden birisi olduğu kaydedilen The Mandalorian’ın üçüncü sezonu için çıkış tarihi paylaşıldı.

İkinci sezon devam ederken dizinin üçüncü sezonu için bir yayın zamanı verildi. Yapılan açıklamaya göre dizinin üçüncü sezonunun 2021’in Noel döneminde yani Kasım-Aralık ayları arasında yayınlanacak. Yani yaklaşık olarak ilk iki sezonun yayınlanmaya başladığı tarihlerle aynı diyebiliriz.

Duyurulmuş olan yeni diziler ile birlikte The Mandalorian’ın da nasıl bir konuyu ele alacağı ve ne yöne doğru gideceği merak edilen konular arasında.

Yaratıcılığını Jon Javreau’nun yaptığı, başrolünde Pedro Pascal’ın oynadığı başarılı dizinin ikinci sezon yedinci bölümü oldukça sansasyonel gelişmelerle birlikte izleyicisiyle buluşmuştu. Bu haftaki sekizinci bölüm ile ikinci sezon finali gerçekleşiyor…

Dizinin üçüncü sezonu, geçtiğimiz aylarda onay almıştı ve çekimlerin de birkaç ay içinde başlaması bekleniyor.

Cevap bırakın