The LEGO Movie 2 Videogame, Mart 2019’da geliyor

0

Warner Bros. Interactive Entertainment, TT Games ve LEGO Group, merakla beklenen The LEGO Movie 2 Videogame’in Mart 2019’da piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyun Türkiye’de PS4, XBox One ve Nintendo Switch platformları için Mart 2019’dan itibaren satışa sunulacak.

LEGO oyunları,uzun yıllara dayalı geçmişiyle ülkemizde de önemli bir kesim tarafından ilgiyle deneyimleniyor. Geniş bir yaş aralığı tarafından oynanabilir yapıda olması ve genelde basit görevler içeren işleyişiyle dikkat çeken serinin en yeni oyunu The LEGO Movie 2 Videogame’in de bu noktada merakla beklendiği bir gerçek. Daha önce 2019 yılında piyasaya sunulacağı duyurulan tarihi daha da netleşti. Oyunun Mart 2019’da oyun meraklılarıyla buluşmaya başlayacağı kaydedildi.

Yüzler gülüyor…

The LEGO Movie 2: The Second Part filminden esinlenen ve İlk oyunun devamı niteliğindeki The LEGO Movie 2 Videogame, Emmet ve Lucy’nin Brickburg’u yakıp yıktıktan sonra terk eden uzaylı istilacıların arkasından giderek arkadaşlarını Systar System sakinlerinin elinden kurtarması üzerine kurulu bir oyun.

Yeni ve fantastik karakterlerin yer aldığı oyunda Muhteşem bir arazi, yeni araçlar ve yol boyu karşılaşılan yaratıklarla dolu bu yolculuk boyunca oyuncuların sürekli yeni alet ve eşyaları toplayarak koleksiyonlarını da tamamlamaları gerekiyor. Daha fazla ödülün kilidini açmak içinse bu alet ve eşyalarla filme konu olan evreni baştan yaratmak, yeni yollar inşa ederek araziyi değiştirebilmem mümkün olacak.

Cevap bırakın