The Crew 2 çıkış tarihi duyuruldu

0

Dünyanın en önemli oyun etkinliklerinden biri olan Gamescon 2017 kapsamında The Crew 2’nin çıkış tarihi bilgisi resmi olarak açıklandı. Oyun severlerin merakla beklediği sorulardan biri daha yanıt buldu. Detaylar pek de kısa olmayacak bir bekleyişe işaret ediyor…

Yarış oyunun arkasındaki şirket Ubisoft’un açıklamasına göre The Crew 2, 16 Mart 2018’de çıkışını gerçekleştirecek. Üzerinde çalışmaların devam ettiği kaydedilen yapım, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek.

Öte yandan sadece duyuruyla yetinilmedi ve ilginç bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Videoda oyunun Fast Fav adını alacak yeniliğine yer verildi. Bu özellik, kara araçlarından deniz araçlarına veya hava araçlarına hızlıca geçişler yapılabilmesi şeklinde özetlenebilir. Elbette bu geçişler birçok farklı şekilde de olabilecek.

Diğer bir detay olarak ön siparişle birlikte verilecek ekstralar da açıklandı. Buna göre The Crew 2 ön siparişleri oyun severlere Mercedes-AMG Touring Car 2016 ve Harley Davidson Iron 883 gibi araçları içerecek Legendary Motors eklentisini kazandıracak. Deluxe Edition siparişlerinde ise Motorsports Deluxe paketi kullanıcıya sunuluyor; kapsamı içerisinde yarış kıyafetleri ile bir de bir uçak bulunuyor. Son olarak Gold versiyonun tercih edilmesi halinde Legendary Motors ve Motorsports Deluxe paketlerine ek olarak bir de Season Pass erişimine sahip olunacak. Paketlerin satış fiyatları ise ülkemizde henüz netlik kazanmış değil.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın