Tesla Cybertruck’ın ayrıntıları ilgili web sitesinden kaldırıldı

0

Tesla, 2022 gecikmesinin ardından Cybertruck’ın ayrıntılarını web sitesinden kaldırdı. İşte detaylar…

Cybertruck efsanesi, her geçen gün daha da tuhaflaşmaya devam ediyor. Zira Tesla’nın, Cybertruck web sitesinden tüm fiyatlandırma ve araç yapım bilgilerini kaldırdığı fark edildi.

İşin ilginç yanı ise bu olay, Elon Musk’ın Cybertruck üretimin başlangıçta planlandığı şekilde 2021’in sonları yerine 2022 yılının son aylarına ertelendiğini onaylamasından bir ay kadar sonra gerçekleşti.

Tesla Cybertruck ile ilgili bilgiler kaldırılmadan önce, ilgili web sayfasında tek motorlu (39.900 $), çift motorlu (49.900 $) ve üç motorlu (69.900 $) yapılandırmaların ayrıntılı özelliklerini ve fiyatlandırmasını görebiliyorduk. Şu an ise bazı tanıtım resimleri ve bir video dışında sayfanın aşağı yukarı boş olduğu söylenebilir.

Değişim beklentisi…

Tesla’nın, Cybertruck ile ilgili bilgileri sitesinden kaldırmasının ardından, üretimin ertelenmesinin de etkisiyle yüksek ihtimalle hem özelliklerinde hem de fiyatlarında değişiklik olacak.

Ön siparişini çoktan vermiş olan bir milyondan fazla insanın durumu ise hala belirsizliğini koruyor. İnsanların bir kısmı Tesla’ya güvenmeye devam ederken, diğer kısmı ise kimilerine göre nispeten tecrübesiz sayılan ve sıklıkla teslimat problemleri yaşayan şirkete karşı tavır almış durumda.

Cevap bırakın