Tesla Cybertruck tasarımlı akıllı telefon konsepti ile tanışın

0

Tesla Cybertruck’ı referans alan ilginç tasarımlı bir akıllı telefon konsepti tanıtıldı…

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve ilginç tasarımı ile dikkatleri çeken yeni Tesla modeli ‘Cybertruck‘ çizgisinde bir akıllı telefon tasarımı paylaşıldı.
Tasarımcı Jonas Daehnert tarafından paylaşılan tasarımda Tesla Cybertruck aracının aşırı köşeli hatları referans alındı.

Elon Musk tarafından tanıtılan Cybertruck, otomobil dünyasında alışılagelmiş tasarım anlayışını alt üst ederken bu tasarımın aracı çok sağlam yapmak için tercih edildiği kaydedilmişti. Aracın tanıtılmasının ardından tasarım çizgisi birçok farklı yorum alırken son olarak aynı tasarım anlayışı akıllı telefona uyarlandı.

Tesla Cybertruck tasarımlı akıllı telefon

Tasarımcı Jonas Daehnert tarafından yapılan paylaşımda akıllı telefonun arka tarafından Cybertruck tasarımını oldukça andıran bir konsept dikkat çekiyor. Cybertruck’ın köşeli hatlarını andıran tasarım internette paylaşılmasının ardından birçok farklı yorum almayı başardı.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde de bilgisayer üreticisi Razer’ın CEO’su Cybertruck tasarımı çizgisinde bir konsept dizüstü bilgisayar tasarımı paylaşmıştı.

Elektrikli otomobil dünyasında farklı bir konuma oturan Cybertruck, 2021 sonunda yollarda olmaya başlayacak. Spor otomobillerle yarışacak bir güce sahip olan Cybertruck 0’dan 100 km/s hıza 2.9 saniyede çıkabiliyor.

Cevap bırakın