Temmuz ayında en beğenilen Android tabanlı oyunlar

Geçtiğimiz ayın en beğenilen Android tabanlı oyunlarını sizler için derledik

0

COVID-19 nedeniyle geçirdiğimiz zorlu günler devam ediyor. Birçoğumuzun evde kalmayı tercih ettiği bugünlerde eğlenceli vakit geçirmeyi sağlayacak oyunları sizler için derledik.

Shadowgun War Games

Listemizin ilk sırasında geçtiğimiz haftalarda kullanıcıların beğenisine sunulan yeni bir oyun var. Shadowgun War Games, oldukça etkileyici grafikleri, yoğun aksiyonu ve diğer özellikleriyle sürükleyici ve oynaması ücretsiz bir oyun. Oyunu klasik bayrağı ele geçirme modunda ya da takım modunda oynayabiliyorsunuz. Birden fazla oyuncuyu destekleyen haritaları ve modlarıyla eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir FPS oyunu.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.madfingergames.wargames.shooter

shadow

Hijacker Jack – Famous. Rich. Wanted.

Listemizin ikinci sırasında gerçek insanlar ve mekanlarla oluşturulmuş bir oyun olan Hijacker Jack var. Aksiyon oyunlarından hoşlananlar için eğlenceli bir oyun olan Hijacker Jack’ta amacınız düşmanlarınıza karşı mücadele vermek ve oyundan galip çıkmak. Oyunda önünüzde bulunan çeşitli seçeneklerden birini seçerek galibiyete ulaşmaya çalışıyorsunuz. Oldukça yoğun aksiyon sahnelerinin yer aldığı oyunu beğeneceğinizi düşünüyoruz. Oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabiliyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.newideagames.hijackerjack

MARVEL Strike Force

Listemizin üçüncü sırasında süper kahramanların dünyasında geçen sürükleyici bir oyun olan MARVEL Strike Force var. Ücretsiz olarak oynayabildiğiniz bu aksiyon dolu, görsel açıdan çarpıcı oyunda süper kötülerle birlikte büyük bir kötülüğe karşı amansız bir savaş veriyorsunuz. Dünyaya yönelik gerçekleştirilen bir taarruzu savuşturmaya çalıştığınız oyunda tüm dünya birleşerek büyük bir tehdide karşı stratejik bir mücadele veriyorsunuz. Örümcek adam, Doktor Strange, Groot, Roket Rakun, Loki, Venom, Elektra, Kaptan Amerika, Iron Man gibi kahramanlardan oluşan bir tabur oluşturup dünyayı koruyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.foxnextgames.m3

Star Trek™ Fleet Command

Listemizin dördüncü sırasında Uzay Yolu’nu (Star Trek) sevenler ve Kaptan Kirk gibi unutulmaz karakterleri özleyenler için biçilmiş bir kaftan olan Star Trek™ Fleet Command var. Oyunda Kaptan Kirk, Spock ve Nero gibi subayları kontrol altınıza alarak ve Enterprise, Romulan Warbird ve Klingon Bird of Prey gibi gelişmiş uzay gemileri oluşturarak müthiş bir maceraya atılıyorsunuz. Federasyon, Klingon ve Romulan kuvvetleri olarak Alfa ve Beta kadranlarının kontrolünü ele geçirmek için savaşın eşiğindeki bir galaksiye girerek güç dengesini sonsuza dek değiştirecek kadim bir sırrı ele geçirmeye çalışıyorsunuz.

Oyunu indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scopely.startrek

 

 

Cevap bırakın