Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetTelefonunuz için en popüler duvar kâğıdı uygulamaları

  Telefonunuz için en popüler duvar kâğıdı uygulamaları

  Akıllı telefonlarımızda küçük bir değişiklik yapmak, örneğin duvar kâğıdını değiştirmek bize kendimizi daha iyi hissettirir. Sürekli aynı duvar kâğıdını kullanmaktansa arada bir değişiklik yapmak her zaman daha iyidir. Örneğin mevsimlere ya da o dönemdeki ruh halimize göre akıllı telefonumuzun arka planını yeni bir duvar kâğıdıyla değiştirmek sık görülen davranışlardandır. Bu yazıda akılı telefonunuz için yeni duvar kâğıtları keşfetmenizi sağlayacak mobil uygulamalar öneriyorum.

  4K Wallpapers - Auto Wallpaper Changer

  4K Wallpapers – Auto Wallpaper Changer

  Akıllı telefonunuzda değişiklik yapmak için önereceğim ilk duvar kâğıdı uygulaması “4K Wallpapers – Auto Wallpaper Changer” adını taşıyor. Bu mobil uygulama yeni duvar kâğıtları keşfetmek için kullanılacağı gibi, otomatik duvar kâğıdı değiştirme özelliği içermesiyle de öne çıkıyor. Full HD ve 4K çözünürlükte birbirinden farklı duvar kâğıtları bulabileceğiniz bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

  Duvar kağıtları HD 4K

  Duvar Kâğıtları HD 4K

  Yüksek çözünürlüklü, dolayısıyla kaliteli duvar kâğıtlarına erişebileceğiniz bir başka seçenek ise ‘Duvar Kâğıtları HD 4K’ adını taşıyan bu mobil uygulama. Size akıllı telefonunuzun ekran çözünürlüğüne uygun alternatifler sunan bu uygulamayı, yeni görsel seçenekleriyle sürekli yenilendiği için takip etmekte yarar var. Çok farklı kategoriler altında zevkinize uygun görseller bulabileceğiniz uygulama içerik olarak gayet zengin. Uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

  HD Duvarkağıtları (Wallpapers)

  HD Duvar Kâğıtları (Wallpapers)

  OGQ tarafından geliştirilen bu uygulama en popüler seçeneklerden biri. Yüksek çözünürlükte ve kaliteli görseller sunan bu uygulama, dünya çapında 120 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilmiş. Canlı arka planlar, arka planda canlı saatler gibi yenilikler de sunan bu uygulamada profilinizi oluşturarak kişisel zevkinize göre favori listesi oluşturabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada benzer zevklere sahip kullanıcılar için mesajlaşma altyapısı da mevcut. Uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

  Duvar kağıtları HD - Walli

  Duvar Kâğıtları HD – Walli

  Tavsiye edeceğim son uygulama ise ‘Duvar Kâğıtları HD – Walli’ adını taşıyor. Bu uygulamanın özelliği sadece sanatçılar tarafından üretilen oldukça kaliteli görsellere yer vermesi ve bu açıdan daha farklı bir deneyim sunması. Tasarımcıların ürettikleri görsellerle kazanç elde etmesi için de bir altyapı sunan uygulama, her geçen gün içeriğini zenginleştiriyor. Uygulamayı buradan cihazınıza indirebilirsiniz.

  Son olarak adı her ne kadar duvar kâğıdı olarak geçse de bu uygulamaların size sunduğu görsellerin aynı zamanda ekran koruyucu olarak da kullanılabildiğini hatırlatmakta yarar var.

  Sorularınız olursa yorumlardan bana ulaştırabilirsiniz

  Bu yazıda telefonunuz için en popüler duvar kâğıdı uygulamaları önermeye çalıştım. Google Play uygulama mağazasındaki tüm duvar kâğıdı uygulamalarını buradan görebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Verilerinizi güvenle saklayabileceğiniz taşınabilir disk önerileri

  Verilerinizi güvenle saklayabileceğiniz taşınabilir disk önerileri

  Verilerinizi güvenle saklayabileceğiniz taşınabilir disk önerileri

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN