Bu telefondan sadece 300 adet üretildi!

0

Sadece 300 adet üretilen bu çok özel akıllı telefonla, LG Signature Edition’la tanışın.

Android işletim sistemine sahip ultra pahalı akıllı telefonlar dendiğinde akla Vertu ve birkaç benzer marka gelirdi. Artık sektörün bu fazla lüks tüketim odağına daha az ilgi gösterdiği açık. Bununla birlikte özel versiyon telefon tanıtımları zaman zaman gündeme gelebiliyor, işte bu noktada dikkat çeken gelişmenin arkasındaki marka Güney Koreli LG…

Güney Kore merkezli tüketici elektroniği şirketi, zirkonyum seramik kaplama gibi çarpıcı özellikler ve iddialı donanım yapı taşlarına sahip çok özel bir telefon tanıttı. Sadece 300 adet üretileceği kaydedilen cihaz, LG Signature Edition adıyla geldi.

Estetik görünüm ve sofistike çizgisinin yanı sıra LG Signature Edition, güçlü bir donanım yapısı vaat ediyor. Akıllı telefon Snapdragon 835 çip seti, 6 GB RAM, 256 GB hafıza özellikleriyle geliyor. Geniş açı lense sahip 16 MP + 13 MP çift arka kamerası ve 5 MP ön kamerası bulunuyor. Arka kameradaki f/1.6 diyafram açıklığı (düşük ışıklı ortamlarda iyi sonuçlar için) ve optik görüntü sabitleyici (hareketli sahnelerde daha net görüntüler için) özellikleri ise segment adına son derece yüksek bir profil anlamı taşıyor. Pil tarafında ise 3300 mAh kapasiteli, hızlı şarj destekli yapı öne çıkıyor.

Cihaz, 6 inçlik 2880 x 1440 piksellik OLED ekranıyla bir hayli iddialı. Parmak izi okuyucusu da teknik detayları arasında konumlanıyor. LG Signature Edition’ı satın almak isteyen kimselerin, istediklerinde cihaza lazer baskıyla isimlerini yazdırabilecekleri de belirtilenler arasında.

Cevap bırakın