Telefonda son nokta, MediaMarkt mağazalarında!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10 MediaMarkt’ta ön siparişe açıldı...

0

MediaMarkt, bugünden itibaren Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10 için ön siparişleri almaya başlıyor. Daha geniş ekrana ve daha gelişmiş kameralara sahip Samsung Galaxy S10, MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de 5.499 TL’den başlayan fiyatlarla sunulacak.

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji severlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt, teknolojiyi yakından takip edenlere özel Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S10’u, MediaMarkt mağazalarında ve www.mediamarkt.com.trde ön siparişlere açtı. Daha geniş ekrana, daha gelişmiş kameralara ve daha çok seçeneğe sahip Samsung Galaxy S10, 25 Şubat tarihinden itibaren de MediaMarkt mağazalarında satışa çıkacak.

Avrupa’nın 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Samsung’un yeni amiral gemisinin farklı modellerini de elektronikseverlerin beğenisine sunacak. 6 GB RAM’e ve 128 GB depolama alanına sahip Galaxy S10e 5.499 TL’den, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip Galaxy S10 6.599 TL’den ve 8 GB RAM, 128 GB depolama alanına ve daha geniş ekrana sahip Galaxy S10+ ise 7.499’ten satışa sunulacak.

Cevap bırakın