Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetTelefon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Hangi Kriterler Önemli?

  Telefon Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Hangi Kriterler Önemli?

  Akıllı telefon pazarında rekabet devam ederken fiyatlar da artmaya devam ediyor. Peki telefon alırken nelere deikkat etmek gerekiyor?

  Akıllı telefon pazarında fiyatlar artmaya devam ederken kullanıcolarıun da telefonlarını uzun süre kullanmaya başladılar. Zira ortaya çıkan verilere göre Türkiye’deki telefon değiştirme alışkabnlığı 36 aylara dayanmış durumda. İşte bundan dolayı da herkesin en iyi telefonu en iyi fiyata almaya çaloştıkları bir ortamdan geçiyoryuz. Tüm telefonları en iyi hizmet ve en güvenli satış ile bizlere sunan mediamarkt.com.tr ve MediaMarkt mağazaları bu konuda her zaman yanımızda. Peki telefon alırken hangi kriterlere dikkat etmek gerekiyor? En doğru telefonu nasıl alabiliriz? İşte bu soruların cevabını bulabileceğiniz bir video ile karşınoızdayız.

  Vlkan Manav ve TeknoBurada Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kılıç‘ın birlikte hazırladığı bu videoda akıllı telefon seçim rehberine ulaşabileceksiniz. Öncelikle telefon almadan önce yapmanız gereken şey bütçe belirlemesi olmalıdır. Zira bugün akıllı telefon pazarında artık orta segment telefonların bile 10 bin TL seviyelerinde olduğunu görüyoruz. Süper orta segment telefonlar ise 20 bin TL ve üzeri noktaya gelmiş durumda. Amiral gemisi telefonlar ise 35 bin TL üzerinde satılıyor. Peki bunların arasından nasıl seçim yapacağız? İşte bu video sizlere yardımcı olacaktır diye düşünüyıuz.

  Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve gelin videoyu birlikte izleyelim…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN