Teknolojik kayak tatili

Teknolojik kayak tatili

0

Okullar kapandı ve çocuklar için 15 günlük sömestr tatili başladı. Ebeveynler de çocuklarının daha eğlenceli vakit geçirmesi için tatil planları yapmaya başladı. Bu mevsimde en güzel tatil tabii ki kayak merkezleri. Yanınıza birkaç teknolojik aksesuar alarak bu tatili çok farklı yaşayabilirsiniz. Teknolojik kayak tatili için sizlere birkaç ürün önermek istiyoruz…

teknolojik kayak tatili

Teknolojik kayak tatili

Kış mevsiminde tatilin tadı en güzel kayak merkezlerinde çıkıyor. Beyaz cennet muhteşem bir manzara sunarken, çocuklara da farklı bir eğlence deneyimi yaşatıyor. Bu sömestr tatilini bir kayak merkezinde geçirecekseniz, birkaç teknolojik aksesuar ile daha eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Örneğin, bir aksiyon kamerası ile kayak yaparken kendinizi ve ailenizi çekebilirsiniz. Ya da bileğinize takacağınız bir akıllı saat ile telefonunuzdan geri kalmazsınız. Malum kayak yaparken telefonunuzu elde tutmak pek mümkün değil. Son olarak da kablosuz bir kulaklık, kayak deneyiminize farklılık katabilir. Bembeyaz karların üzerinde en sevdiğiniz müzikleri dinleyerek kendinizi dış dünyadan bir süreliğine soyutlayabilirsiniz.

Aksiyon kamerası ile eğlenceli anlar

Kayak sporu oldukça adrenalin gerektiren bir iş. Hele ki hızı seviyorsanız tam da size göre bir spor olduğunu söyleyebiliriz. Ailecek çıktığınız kayak tatilinde hoş anılar biriktirmek ve tatilinizi ölümsüzleştirmek isterseniz beraberinizde bir aksiyon kamerası götürmenizi tavsiye edebiliriz. Üzerinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu kamerayla kayak yaparken kendinizi ve ailenizi görüntüleyebilirsiniz. GoPro’nun 360 derece kayıt yapabilen aksiyon kamerası Fusion 360, tam da size göre bir ürün. Kamera, saniyede 30 kare 5,2K video çekebiliyor ve 360 derece VR kayıt yeteneğine sahip. Aynı zamanda Fusion 3K çözünürlüğünde saniyede 60 kare video çekimi yapabiliyor. 18 megapiksel görüntüler alabilen GoPro Fusion aksiyon kamerası sesle kontrol özelliğini de içinde barındırıyor. Fusion kamerasında kayıt altına aldığınız görüntülerinizi kablosuz bağlantı ve bluetooth ile cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.

GOPRO Fusion 360 Aksiyon Kamerası ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Akıllı saat ile telefonunuz cebinizde

Teknolojik kayak tatili için kullanabileceğiniz en gerekli aksesuarlardan biri de akıllı saat. Kayak yaparken telefonunuza erişiminiz kolay olmayacağı için gelen çağrılarınızı, bırakılan mesajlarınızı akıllı saatinizden kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hatta kayak yaptığınız sürece kat ettiğiniz mesafeyi ve harcadığınız kaloriyi de hesap edebilirsiniz. Bunun için Fitbit’in Charge 2 modelini sizlere önerebiliriz. Akıllı saat ile adımlarınızı, yaptığınız mesafeyi, yaktığınız kaloriyi, hareketli anlarınızı, saatlik aktivitelerinizi ve durağan geçirdiğiniz dakikalarınızı takip edebilirsiniz. Kayak yaparken telefonunuza bir çağrı gelirse akıllı saatinizden görebilir ve sporunuza ara vererek telefon görüşmelerinizi sağlayabilirsiniz.

FITBIT Charge 2 modelini incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kar üstünde müzik keyfi

Teknolojik kayak tatili için kullanmaktan keyif alabileceğiniz ürünlerden biri de kablosuz bir kulaklık olabilir. Kayak yaparken kablolara takılmamak için özellikle kablosuz olması sizi rahatlatacaktır. Beats’in Solo 3 modelini sizler için önerebiliriz. Kulaklıkta, konforlu bir şekilde müzik dinleyebilmek için özel olarak geliştirilmiş olan kulak yastıklamaları sayesinde uzun süreli kullanımlarda dahi rahatsızlık hissi ya da kulakta iz oluşmuyor. Kablosuz olarak kullanılabilen kulak üstü kulaklığın ses seviyesi akıllı cep telefonları üzerinden kolayca belirlenebiliyor. Ses kalitesiyle farkını ortaya koyan ürün hangi desibel seviyesinde kullanılırsa kullanılsın, aynı kalitede ses iletimi oluşturuyor. Apple W1 çipinden yararlanan akıllı kulaklıkla 40 saate varan bir sürede müziklerinizi dinleyebilirsiniz.

BEATS Solo 3 kablosuz kulak üstü kulaklık ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın