Teknolojik bir yolculuk

Teknolojik bir yolculuk

0

Yoğun iş temposundan sıyrıldınız ve ufak bir tatile mi çıkıyorsunuz? Peki, bu kısa tatilinizi, yanınıza alacağınız birkaç ufak teknolojik ürün ile unutulmayacak bir hale getirmek ister misiniz? Sizlere hem yol boyunca hem de tatiliniz esnasında kullanabileceğiniz birkaç ürün önermek istiyoruz. Teknolojik bir yolculuk için hazır olun…

teknolojik bir yolculuk

Teknolojik bir yolculuk için hazır mısınız?

Uzun bir kışı geride bıraktık ve artık havaların da ısınmasıyla tatil planlarımızı yavaştan yapmaya başladık. Yolda ofisinize giderken gözünüzün önüne kendinizin sıcak kumlardan serin sulara koşarkanki görüntüsü geliyorsa, sizin de tatil zamanınız gelmiş demektir. Şimdi bütün işlerinize kısa bir ara verebilir ve bu haftasonu için nereye yolculuk yapacağınıza karar verebilirsiniz. Eğer rotanızı belirlediyseniz, bu yolculuğunuzda size eşlik edecek bazı teknolojik ürünler önermek istiyoruz. İşte, teknolojik bir yolculuk için en ideal ürün alternatifleri…

Bu kamera süper çekiyor

Tatiliniz süresince cep telefonunuzu elinizden düşürmeyeceğinizi göz önünde bulundurursak iyi bir modeli yanınızda taşımanız yerinde bir karar olacaktır. Biz size bu tatilinizde en yeni modeller arasında üst sıralarda yerini alan Huawei’nin P20 Pro modelini önermek istiyoruz. Bu telefonun en çarpıcı özelliği arka kısımda 3 kameraya birden sahip olması. Cihazın arka kısmında 40, 20 ve 8 megapiksel çözünürlüklerinde 3 ayrı kamera bulunuyor. Ön kısımda ise 24 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera daha mevcut. Fotoğraf konusunda kristal berraklığında çekimler vaat eden Huawei P20 Pro, hem yolculukta hem de tatiliniz esnasında sizi en iyi yansıtan arkadaşınız olacak.

Huawei P20 Pro ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

En güzel anınız fotoğraflarınız

Teknolojik bir yolculuk için en olmazsa olmaz ürünlerden biri de fotoğraf makinesi. Cep telefonlarımız ne kadar mükemmel kalitede fotoğraf çekse de, fotoğraf makinelerinin ayrı bir yeri var. Canon’un PowerShot G5 X modeli, zarif tasarımıyla yolculuğunuzda size eşlik edecek ideal bir ürün olabilir. PowerShot G 5X’in 20,2 megapiksel CMOS sensör ve DIGIC 6 işlemcisiyle her türlü ışıkta canlı ve net çekimler yapabilirsiniz. Akıllı optik görüntü sabitleyici ile, tripodsuz veya düşük ışıkta çekim yaparken güzel, canlı, net ve sabit fotoğraflar elde edebilirsiniz. 3 inç değişken açılı dokunmatik ekran, farklı açılardan çekim yapılmasına da olanak tanıyor. Fotoğraf makinesi, standart USB akıllı telefon şarj cihazlarıyla veya çalışırken ya da internette gezinirken bilgisayar üzerinden kolayca şarj edilebiliyor.

Canon PowerShot G5 X ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kulağınızda varmış ama yokmuş gibi

Tatilinizde işinize en çok yarayacak teknolojik ürünlerden biri de kablosuz bir kulaklık. Kablosuz olanlardan öneriyoruz çünkü yolda giderken kablonuzun rahatınıza engel olmasını ya da güneşlenirken üzerinizde bir kablo izinin çıkmasını istemezsiniz. Samsung’un Gear IconX modeli, kulak içi ve kablosuz bir model olduğundan teknolojik bir yolculuk için en ideal ürün olacaktır. Mavi rengiyle yazı anımsatan kulaklık ile, bluetooth bağlantısı sağlayarak 5 saate kadar telefondan, 7 saate kadar kulaklık hafızasından müzik dinleyebilir ve 4 saate kadar da telefon görüşmesi yapabilirsiniz.

Samsung Gear IconX ürününü incelemek ya da satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Bileğinizdeki şıklık

Teknolojik bir yolculuk için yanınıza alabileceğiniz bir diğer ürün de akıllı bir saat olabilir. Apple’ın Watch Series 1 ürünü, sade tasarımıyla tatilinizin en şık ve bir o kadar da en gerekli ürünü olmaya aday. Yeni çift çekirdekli işlemcisi ile Apple Watch Series 1’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz uygulamaları anında açabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, aktivite halkalarınızı görüntülemek, takviminizi kontrol etmek veya bir mesaja cevap vermek gibi günlük işlerinizi de anında gerçekleştirebilirsiniz.

Apple Watch Series 1 ürününü incelemek ya da satın almak isterseniz bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın