Teknolojik askı Panasonic Nanoe X ile tanışın

0

panasonic-nanoe-x-mediatrendTeknolojinin hayatın birçok alanına nüfuz ettiği tartışmasız bir gerçek. Birçok markanın ilginç ve hatta genelde fütüristik fikirleri geliştirmeye devam ettiği veya potansiyel kullanıcılara sunduğu günümüzde, konunun uzmanlarından biri de Panasonic. Japonya merkezli şirketin, birbirinden inovatif ürünleri bulunuyor. İşte bunlardan biri de teknolojik askı Nanoe X.

Nanoe X, bir askıyla aynı temel fonksiyonu vaat ediyor. Yani üzerine giysileri asıyorsunuz. Ancak sahip olduğu ek özellikler, diğer tüm askılardan farklı noktada konumlanmasını gerekli kılıyor…

Giysileri tazeliyor…

Giysileri elektrostatik atomize su adını alan ve su buharından dahi daha küçük mikro nano-partiküllerle duşlayabilen Nanoe X, bu sayede giysileri tazeliyor. Üzerlerindeki kir veya lekeleri çıkarmak gibi bir iddiası ise bulunmuyor. Giyilmiş giysilerin, ertesi gün yeniden giyilebilmesi için kötü kokuları giderebiliyor. Ek olarak polenleri giysilerden uzaklaştırarak alerjisi olanların da hoşuna gidecek bir özellik daha sergiliyor.

Teknolojik askının temel aldığı fikir ise giysilerin tek kullanım sonrasında yıkanmasını gerekli kılan kokuları absorbe etmek. Bu sayede daha az çamaşır makinesi çalıştırma durumunun da önünü açmayı hedeflediğini belirtmek mümkün.

Çamaşırhane ve halka açık tuvaletlerde de kullanılabileceği kaydedilen ürünün satış fiyatı ise tane başına 18 dolar olarak açıklanmış durumda.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın