Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerSosyal MedyaTehlike büyüdü! Tinder’a ‘Super Like’ özelliği geliyor!

  Tehlike büyüdü! Tinder’a ‘Super Like’ özelliği geliyor!

   Ekran_Resmi_2015-09-13_20_14_20

  Türkiye’de oldukça ilgi gören çöpçatanlık uygulaması Tinder, yeni bir özelliğin duyurusunu gerçekleştirdi: Super Like. İşte detaylar…

  Tinder, dünyada son dönemde oldukça popüler hale gelen bir çöpçatanlık uygulaması. Basit bir kullanım şekli var; Facebook hesabınız ya da kendi oluşturacağınız profil üzerinden kaydoluyorsunuz, ardından da size karşı cinsten çeşitli Tinder kullanıcılarının fotoğrafları sunuluyor. Ekrana gelen kişileri beğenebiliyorsunuz. Karşınızdaki bunu görüyor ve o da sizi beğenirse mesajlaşmaya başlıyorsunuz.

  Türkiye’de de oldukça ilgi gören Tinder, yeni bir özelliğin duyurusunu gerçekleştirdi. ‘Super Like’ adını alan özellik, karşınızdaki kullanıcının her 24 saatte bir ‘beğenildiğini göreceği bir uyarı’ almasını sağlıyor. Böylelikle bir miktar ısrarcı olunmasında önü açılıyor. Tinder CEO’su Sean Rad, ilgili özellikle ilgili olarak özetle, daha güçlü sinyallerin gönderilmesini sağlıyoruz diyor.

  Ekran_Resmi_2015-09-13_20_14_07

  Tinder’da yeni özellik, mavi renkli bir ikonla uygulanabilecek. Avustralya, güncelleme ile Super Like’ın kullanılabildiği ilk ülke. Diğer ülkelerde de önümüzdeki süreçte aktif hal alacağı kaydediliyor. Öte yandan güncellemeye ilişkin oldukça iddialı bir tanıtım videosu da yayınlandı.

  Videoda bir kadın, çevresindeki erkekler tarafından adeta sarılmış durumda, rahatsız edici bir durumla karşı karşıya; ancak Super Like özelliği ile bir ‘süper kadına’ dönüşerek tüm erkekleri dövmeye başlıyor. Sonrasında ise aradığı aşkı buluyor… İyi seyirler.

  [vsw id=”JQXfL693rlY” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN