Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerMobilTECNO CAMON 20 Serisi MediaMarkt’ta!

  TECNO CAMON 20 Serisi MediaMarkt’ta!

  TECNO, son teknolojiyi ve modern tasarımı bir araya getiren TECNO CAMON 20 Serisi ile kullanıcılarına göz alıcı portre video ve gece fotoğraf deneyimi sunuyor.

  TECNO’nun kamera ve performans yetenekleri ile ön plana çıkan serisi CAMON’un yeni teknoloji serisi CAMON 20, 9.499 TL-24.999 TL arasında değişiklik gösteren fiyatıyla Türkiye’de MediaMarkt, mağazalarında ve e-ticaret sitesinde satışa sunuldu.

  TECNO CAMON 20 ailesi, benzersiz bir görüntü kalitesi için en uygun şekilde optimize edilmiş Sensör Kaydırmalı OIS Teknolojisi ile endüstride bir ilke imza atıyor. CAMON serisi, 45W ve 33W ultra hızlı şarj cihazı, şarj kablosu ve özel bir kılıfın da içinde yer aldığı şık bir kutuyla geliyor.

  TECNO CAMON 20 Premier 5G, endüstride bir ilk olan 5000 Kez/s Sensör Kaydırmalı OIS Titreme Teknolojisi ile donatılmış olarak geliyor. Bu teknoloji, kullanıcıların hareket halindeyken dahi saniyede 5.000 kez titreşimleri dengeleyebilmesine olanak sağlıyor. Bu da net ve canlı fotoğraflar ve videolar elde edilmesini sağlıyor.

  Marka bu son teknoloji ile SLR kameralarda olan titreme önleme yeniliklerini akıllı telefonlarda yaygınlaştırmayı amaçlıyor. TECNO tarafından geliştirilen bu teknoloji, geleneksel titreme çözümlerinin aksine, görüntü kalitesini tehlikeye atmıyor ve görüntülerde herhangi kayba yol açmıyor. Düşük ışıkta bile, çekilen görüntülerin %93’üne kadarını koruyor. Anılarınızı hareket halindeyken bile bütün ayrıntılarıyla yakalayan, şimdiye kadarki en iyi titreme önleme çözümünü deneyimlemek mutlu olacaksınız!

  Gece Portrelerinde 50MP Pro RGBW Ultra Sensör

  TECNO’nun RGBW Ultra teknolojisi, cihazlarında çok parlak gece portreleri deneyimi sunuyor. Geleneksel RGB renk filtresi çözümünde bulunan “yeşil” diziyi “beyaz” ile değiştirerek, RGBW Pro Ultra sensörü daha fazla ışığın yakalanmasına imkan sunuyor. Ayrıca, 1G+6P lens, ana sensöre ulaşan ışığın yolundaki plastik lensi bir cam lens ile değiştirerek ışık alımını artırıyor.

  TECNO CAMON 20 Premier 5G’nin ana sensörü, 1/1.73’ten 1/1.56’ya (tek piksel boyutu 0.8μm’den 1.0μm’ye) yükseltilmiş ve %56,25 daha fazla ışığa duyarlı bir alan sunuyor, böylece görüntüler gerçek hayata mümkün olduğunca yakın oluyor. Daha büyük ışık iletimi sayesinde, TECNO CAMON 20 Premier 5G, kullanıcılara karanlıkta bile kristal berraklığında gece portrelerini yakalama imkanı sunuyor. TECNO CAMON 20 Premier 5G, en küçük detayına kadar kullanıcılarını mutlu etmek için tasarlanmış bir model olarak dikkat çekiyor.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN