TCL Wearable Display ve premium gerçek kablosuz kulaklık tanıtıldı

0

TCL, bağlantılı cihaz ürün serisindeki en yeni ürünleri duyurdu…

TCL’in satışa sunulan ilk Wearable Display gözlükleri, premium MOVEAUDIO S600 gerçek kablosuz kulaklık ve en yeni MOVETRACK hayvan takip cihazı tanıtıldı. TCL’in bu inovatif ve şık görünümlü yeni ürünleri, evde veya hareket halinde olan tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıracak şekilde tasarlanan portatif cihazlar olarak öne çıkıyor.

TCL Wearable Display: Giyebileceğiz Portatif Sinematik Deneyim
Project Archery’nin ilk defa satışa sunulan devamı niteliğindeki TCL Wearable Display, dahili çift 1080p Full HD mikro OLED ekranlara sahip şık görünümlü bir gözlük olarak dikkat çekiyor. Kullanıcılar kelimenin tam anlamıyla her yerde 4 metre öteden 140 derece inç görüntünün tadını çıkarabiliyor. Cihaz ayrıca her açıda 49 piksellik yoğunluk sunarak görüntünün keskin ve canlı olmasını sağlıyor.

Farklı üreticilerin 1080p çözünürlüğü destekleyen USB-C girişine sahip yüzlerce akıllı telefonuna, tabletine, dizüstü bilgisayarına ve ikisi bir arada PC’lerine bağlanabiliyor. Cihaz bir kere bağlandığında film izlemenize, oyun oynamanıza ve evde, yolda veya herhangi bir yerde tamamen sürükleyici bir deneyime sahip olmanıza imkan tanıyor.

TCL’in Hibrit Aktif Gürültü Engelleme özelliğine ve Şeffaflık Modu’na sahip yeni gerçek kablosuz kulaklıklar, daha iyi dinleme deneyimi için arkadaki gürültüyü filtreleyerek ve kulaklığı çıkarmak gerekmeden başkalarıyla konuşma imkanı sunarak iyileştirilmiş ses deneyimi arayanlar için en uygun cihaz haline geliyor.

Cevap bırakın