TCL TAB 10S : Büyük ekran, dayanıklı pil ve güçlü kablosuz bağlantı

0

Günümüzde güncel PC fiyatlarının giderek yükseldiğini görüyoruz. Dolayısıyla uzaktan eğitim ve iş süreçlerinin takibi için uygun fiyatlı çözümler olarak akıllı tabletlere göz atılabilir. İşte bu konuda da TCL TAB 10S ön plana çıkıyor.

TCL TAB 10S , 8.3mm kalınlıkta ve 464 gram ağırlıkta. Yanlardan köşeleri yumuşatılmış, arka yüzeyi yumuşak ve kaymaz bir tasarıma sahip. Ürünü ister dik, isterseniz de yatay açılarda kullanabilirsiniz.

Büyük ekran, hem işleriniz hem de hobileriniz için ideal kaliteye sahip. Tabii görüntülü görüşmeleriniz için de önemli. Görsel detayların yanında işitsel detayları da unutmamak gerekli. Bu tablette güçlü bir mikrofon sistemi ve stereo hoparlörlere yer verilmiş.

TCL TAB 10S

Tüm aile bireyleri, bu tablet ile oyun oynayabilir, sosyal medyada gezintiler gerçekleştirebilir, bir şeyler izleyebilir. Örneğin, üründe ön yüklü olarak Netflix uygulaması da bulunuyor.

10.1 inç ekranı ve Android 10 işletim sitemi hem büyük ekran, hem popüler uygulamalar hem de kullanımı kolay arayüz anlamlarını taşıyor. Cihaza alışmanız sadece birkaç dakika sürecektir.

TCL TAB 10S

Göz yormayan mod

10.1 inç FHD çözünürlüklü IPS LCD ekran, dokunuşlara hızlı cevaplar verirken başarılı görüntüleme performansı da sunuyor. Bu detaylar önemli, ancak bu detaylardan faydalanırken göz sağlığını korumak da önemli. Ürün, uzun süreli kullanımlarda zararlı mavi ışınlara karşı göz sağlığını koruyabiliyor. Hem çocuklarınız hem de sizin için.

TCL TAB 10S

 

Veliler olarak, Kids Mode’a girerek çocuklarınız için çeşitli düzenlemeler yapabilirsiniz. Ekran görüntüleme detaylarından çocuklarınızın kullanabileceği uygulamalara, tablet tutuş pozisyonlarından izinli sitelere ve hatta kullanım saatlerine kadar pek çok düzenleme yapabilir ve yanında olmadığınız anlarda da çocuklarınızın kullanım deneyimlerini daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Acrobat Reader, Bamboo Paper ve Office Suite gibi ön yüklü uygulamalarla geliyor. Bu uygulamalar, çocuklarınızın derslerinde katkılar sunabilecek uygulamalar. Tabii ihtiyaçlar doğrultusunda siz de kullanabilirsiniz.

TCL TAB 10S

Stabil kablosuz bağlantı

Online derslere katılmak ve her detayı sorunsuz görebilmek için iyi bir internet bağlantısı şart. Bunun yanında, bu bağlantıyla uyumlu çalışabilmek de önemli. Ürün, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac kablosuz bağlantı teknolojisine sahip. Yani kablosuz bağlantılarda da yüksek hızlara erişmek mümkün.

Öte yandan, cihazın Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi sayesinde, Bluetooth kulaklıklarınızı da hızla eşleştirip kullanabilirsiniz.

TCL TAB 10S

Akıllı Yönetici uygulaması

Akıllı Yönetici’ye giderek tabletinizin o anki durumu hakkında güncel bilgi alabilir, pil durumunu öğrenebilir ve isterseniz tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca “Donanım Tanılama” başlığına giderek tabletin donanımlarının düzgün çalışıp çalışmadığını da hızlıca test ederek sonuçları görebilirsiniz.

TCL TAB 10S

Oyun performansı

Mediatek MT8768 çipsetine sahip olan ürün, 3GB RAM ve 32GB depolama kapasitesine sahip. İstenirse microSD kart ile depolama miktarı artırılabilir. Android 10 işletim sistemli cihaz, Google Play Store’daki pek çok oyun ve uygulamayı rahatlıkla çalıştırabiliyor. Günümüzün popüler oyunlarından örnek vermemiz gerekirse, PUBG Mobile’ı düşük grafik ayarlarında, genellikle akıcı performansta oynanabilir. Tabii dersler bittikten sonra.

TCL TAB 10S

8000mAh pil

Çocuğunuz online eğitimde diyelim. Bu süreçte hem ekran çalışıyor, hem kablosuz bağlantı sistemi çalışıyor, hem hoparlörler hem de diğer sensörler çalışıyor. Eh, dersler önemli, hiçbirini kaçırmamak gerek. Bu da saatlerce kesintisiz güç ihtiyacını doğuruyor. Tabletin pil kapasite ve pil kullanım performansı ise bu ihtiyaçları rahatlıkla karşılıyor.

TCL’in paylaştığı verilere göre tablet, online eğitimde tam şarj ile 8 saate kadar kullanım sunabiliyor. Ayrıca, 18w hızlı şarj desteği olduğunu da belirtmeliyiz.

TCL ürün ailesi hakkında detaylı bilgi ve satın almak için buraya tıklayın

Cevap bırakın