Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürTCL Electronics en yeni TV’lerini ve akıllı ev ürünlerini İstanbul'da tanıttı

  TCL Electronics en yeni TV’lerini ve akıllı ev ürünlerini İstanbul’da tanıttı

  Dünyanın önde gelen TV markalarından biri olan ve 98 inç TV kategorisinde lider olan TCL Electronics, Orta Doğu ve Afrika pazarına yönelik en yeni ürün yelpazesini İstanbul’da düzenlediği bölgesel tanıtım toplantısı kapsamında tanıttı.

  TCL bu etkinlikle, bölgedeki kullanıcılara yönelik en yeni ve teknolojik ürünlerini katılımcılarla paylaştı. TCL’in öne çıkan ürünleri arasında; 2024 QD-Mini LED TV’ler, farklı kategorilerden ev yaşamına yönelik, temizlik ve soğutma çözümleri ile klimalar yer alıyor.

  TCL 115″ X955 Max QD-Mini LED TV

  Tanıtım toplantısında, TCL’nin 115 inç büyüklüğündeki X955 Max QD-Mini LED TV’si öne çıkan ürünler arasındaydı. 5.000 nit parlaklık ve 20.000’den fazla yerel karartma bölgesi ile hassas aydınlatma ve etkileyici kontrasta imza atan X955 Max QD-Mini LED TV, QLED PRO teknolojisiyle donatıldı.

  TCL C855 Premium QD-Mini LED TV

  TCL C855 ise dinamik HDR performansı ile 3500 nit parlaklığıyla beyazlardan en derin siyahlara kadar çarpıcı kontrastlar sağlıyor. QLED PRO teknolojisi sayesinde canlı, gerçekçi renkler sunan bu model, düşük yansıma özelliği ile neredeyse sıfır parlama hissi ile izlenebiliyor.

  TCL C755 QD-Mini LED TV

  TCL C755, 1344 bölgeli QD-Mini LED teknolojisi ve 1600 nit’e ulaşan parlaklık seviyesiyle çarpıcı HDR performansı sunuyor. Hassas QLED renkleri ile büyüleyici görseller vaat eden bu model, ONKYO 2.1 Hi-Fi ses sistemi ile entegre, dinamik bir ev sineması deneyimi sunuyor.

  TCL C655 Pro

  TCL C655 Pro, Quantum Dot teknolojisi ile iddialı bir görüntü netliği sunuyor. Yüzlerce bölgede gelişmiş gerçek yerel karartma kullanarak, arka aydınlatmayı hassas bir şekilde kontrol eden ürün, karanlık sahnelerdeki her ayrıntıyı çarpıcı bir netlikte ortaya çıkarıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN