Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  TeknolojiTCL Electronics, Call Of Duty iş birliğini Modern Warfare III ile sürdürüyor

  TCL Electronics, Call Of Duty iş birliğini Modern Warfare III ile sürdürüyor

  TCL Electronics, yeni anlaşmalarla oyun deneyimini zenginleştirmeye devam ediyor.

  TCL Electornics, e-spor alanında iş birliklerini yeni anlaşmalarla sürdürüyor. TCL’in oyuncular için gelişmiş özellikler sunan TV modelleri; birçok önemli teknolojik işlevinin yanı sıra, oyun deneyimine getirdiği yenilikçi bir bakış açısıyla yeni dönemde de oyuncuların yanında olacak. Daha önce Call of Duty’nin resmi TV ortağı olduğunu duyuran şirket, bu iş birliğini Modern Warfare III sürümü ile bir sonraki aşamaya taşıdı. TCL’in Call of Duty ile olan mevcut iş birliğini bir üst seviyeye taşıması, şirketin oyuncularla olan bağını güçlendirme ve oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıma yolundaki kararlılığının önemli bir adımını oluşturuyor.

  TCL’in 4K HDR PREMIUM 2000 Nit parlaklık deneyimi de dahil olmak üzere ayırt edici oyun özellikleri arasında; Quantum DOT desteği, HDMI 2.1 ile 144Hz’e kadar değişken yenileme hızına (VRR) sahip en yeni nesil Mini LED teknolojisi, 240Hz Oyun Hızlandırıcı, Otomatik Oyun Modu (ALLM), Game Master 2.0 ve AMD FreeSync Premium Pro yer alıyor.

  Neredeyse her kare hızında kesintisiz ve doğal bir oyun deneyimi vaat eden yeni nesil TCL TV’ler, oyun ekranındaki dalgalanmalara ve kırık karelere son veriyor. Dinamik HDR formatlarını da destekleyen ve bant genişliği kapasitesini 48 Gbps’ye kadar yükselterek oyun deneyimini artıran TCL, en akıcı aksiyona ve optimize edilmiş performansa imza atıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN