TCL, Alcatel akıllı telefon portföyünü ve tabletini tanıttı

0

TCL Communication,  toplam üç adet çok yönlü akıllı telefonu ve tablet tanıttı… Alcatel 3L, Alcatel 1S, ve aile dostu Alcatel 1T 7 WIFI ile Alcatel ürün ailesini büyütüyor.

Yapay zekadan güç alan kameralarla donatılan en yeni cihazlar, kullanıcıların hayatlarındaki hatırlamaya değer anları kolaylıkla yakalamalarını sağlıyor. Son derece uygun maliyetiyle yeni geliştirilen tablet de günümüzde ebeveynlerin ve çocukların günlük yaşantılarına güç veren kullanışlı bir cihaz olarak öne çıkıyor.

Alcatel 3 Serisi’nin bir parçası olan Alcatel 3L (üstte), kullanıcılara göz alıcı görsel ve kamera deneyimi sunmaya odaklanıyor. Uygun maliyetli yeni telefonda bulunan ve yapay zekadan güç alan üçlü arka kamera, kullanıcıların görüntüleri tüm koşullarda profesyonel kalitede yakalamasını kolaylaştırıyor.

Alcatel 3L, geniş ve konforlu mobil görüntüleme imkanı sunuyor. Gerçek zamanlı ekran iyileştirmesi, 6.52 inç 20:9 HD+ Geniş Ekranın yanı sıra yüzde 88,5 ekran gövde oranı sayesinde kullanıcılar ilgi çekici ve canlı bir deneyim yaşayabiliyor.

Çeşitli pazarlarda güçlü sekiz çekirdekli işlemci ve 4GB RAM ile donatılan Alcatel 3L, kusursuz HD yayın ve oyun deneyimini zorlanmadan sunabiliyor.

Uygun maliyetle zevkli bir görsel ve kamera deneyimi sunacak şekilde geliştirilen Alcatel 1S’in arkasında 13MP yapay zekadan güç alan ana kamera, 2MP derinlik lensi ve 2MP makro lens olacak şekilde üç adet güçlü kamera bulunuyor.

Yaşı fark etmeksizin herkesin kullanabildiği Alcatel 1T 7 tablet, uygun fiyatıyla tüm aileler için öne çıkıyor. Android 11 (Go sürümü) ile çalışan Alcatel 1T 7’de sadece WiFi bağlantısı bulunuyor ve daha az veri tüketmesi için verimli bir şekilde güç alıyor.

Cevap bırakın