TCL 10 TABMAX ile tanışın

0

TCL’nin en yeni tablet modellerinden 10 TABMAX, Türkiye’de satışa sunuluyor. İşte detaylar…

TCL Communication, 10,36 inç FHD+ ekranı ve NXTVISION teknolojisiyle öne çıkan tableti 10 TABMAX’i piyasaya sürdü. Bu tablet, zararlı mavi ışığı azaltan akıllı göz koruması uygulaması ile göz sağlığını da koruyor. 8000mAh büyük kapasiteli pili ise tüm gün çalışabiliyor. TCL 10 TABMAX ile kullanıcıların her yerde yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmak mümkün. 10.36 inç FHD+ ekran, 8.3mm dar çerçeveler ve geniş ekran düzeni, kullanıcılara çizim ve yazı için boş bir tuval sunuyor.

İnternet üzerinde gezinirken ve Wi-Fi ağındayken bağlantıda kalma özgürlüğü sunan ve ayrıca 300 MB/sn’ye kadar indirme hızına sahip TCL 10 TABMAX, 8000mAh büyük kapasiteli uzun ömürlü pili tek bir kez şarjla sekiz saate kadar video izlemeyi mümkün kılarken beş saat süren oyunları da destekliyor. Uzun pil ömrü tabletin öne çıkan özellilerinin başında geliyor.

Göz dostu teknoloji

Kullanıcıların ekranlarda geçirdiği saatler uzadıkça göz yorgunluğunun da düşünülmesi gerekiyor. TCL 10 TABMAX, göz yorgunluğu sorununa çözüm bulmak için gün ışığında veya düşük ışık koşullarında titremeyen, zararlı mavi ışık taşımayan ve daha iyi parlaklık ve tonlamaya sahip akıllı göz koruması sunuyor. Göz dostu tablet, mütevazı fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Cevap bırakın