Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerTeknolojiTCL 10 Plus ve TCL 10 SE duyuruldu

  TCL 10 Plus ve TCL 10 SE duyuruldu

  TCL Communication’ın akıllı telefon markası TCL Mobile, TCL 10 Serisi’nin yeni üyeleri TCL 10 Plus ve TCL 10 SE’yi duyurdu.

  TCL 10 Serisi, tüketicilere hayatlarının tüm alanlarda kullanabileceği akıllı ürünlerden oluşan tamamen entegre bir ekosistem sunuyor. TCL 10 Plus ve TCL 10 SE, TCL’in kendi ürettiği ekranların yanı sıra şirkete ait gelişmiş ekran ve görüntüleme teknolojisi olan TCL NXTVISION sayesinde daha doğru renkleri, netliği ve kontrastı gerçek zamanlı kullanarak görsellere hayat veriyor.

  İddialı bir model…

  Özel ekran motoru ve çerçevesiz bir ekranla üstün görsellere sahip 10 Plus, NXTVISION’ı ileriye taşıyor. 6.47’’ FHD+ kavisli AMOLED ekran gibi özelliklerle gerçek hayattaki gibi bir eğlence imkanı sunan TCL 10 Plus, geniş bir görüntüleme deneyimi sunmak için ekranın sınırlarını zorluyor.

  Ekran üzerinde parmak izi okuyucusu bulunan sofistike model, çok yönlü kullanım sunan dört kameralı kurulumunda kullanıcıların üstün kaliteli görseller oluşturmasını sağlayan 48MP kamera ve kadraja çok daha fazla ögeyi sığdıran süper geniş açılı kamera barındırıyor.

  TCL 10 SE

  TCL 10 SE de yüzde 89 ekran gövde oranı ve V şeklinde çentikli 6.52 inç ekranıyla TCL 10 Plus gibi büyük bir ekran deneyimi sunuyor. Ayrıca güç aldığı NXTVISION teknolojisi sayesinde göz alıcı görsel imkanına ve gerçek zamanlı görsel iyileştirmelere de sahip.

  Çok yönlü kullanım sunan 48MP AI üçlü kamera da kullanıcıların karşılaşabilecekleri tüm muhteşem anların ortamlarını anında tanıyor ve muhteşem görüntüler ortaya çıkarıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN