Tatilde kesintisiz müzik keyfini yaşayın

0

Müzik tutkunlarının hayatlarında her an müzik olmazsa olmaz. Özellikle yaz ve tatil döneminde! İşte kesintisiz müzik keyfi için önerilerimiz!

Çok değil, 20 yıl öncesine geri gittiğimizde dışarıda müzik dinlemek istediğimizdeki çözümlerimiz Walkman başta olmak üzere, CD çalar ya da kaset çalar ile sınırlıydı.

Bu ürünlerde dinleyebileceğimiz şarkı adedinden, pil süresine kadar pek çok konuda da günümüzde kıyasladığımızda çok daha kısıtlı ikmkanlarımız vardı.

Günümüzde artık, müzik zevkini kesintisiz yaşayabileceğimiz teknolojiler mevcut. Hem de kablosuz bir şekilde. Bu yazımızda, yazın müzik keyfini sınırsız yaşamak isteyenler için tavsiyelerimizi bulacaksınız.

Suya dayanıklı hoparlörler ve kulaklıklar!

Hem kulaklık hem de taşınabilir hoparlör alırken, suya dayanıklı olanların tercih edilmesi, kullanıcılara özellikle yaz aylarında çok işlevsel bir deneyim sunacaktır.

Spor yaparken terlemeniz kulaklığa zarar vermezken, aniden yağan bir yaz yağmurunda da kulaklığınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bunların yanında canınız hoparlörle müzik dinlemek istediyse, Bluetooth bağlantısıyla yanınızdaki hoparlöre bağlanıp, kulaklık yerine arkadaşlarınızla beraber taşınabilir hoparlörden de müzik dinleyebilirsiniz. Tabii suya dayanıklı olan taşınabilir hoparlörü de havuz yanında ya da deniz kıyısında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Suya karşı dayanıklı kulaklık ve hoparlörler!

UE Wonderboom

Logitech’in bünyesine kattığı Ultimate Ears firması, şık tasarımlı hoparlörleri ve suya dayanıklı modelleri ile bilinen bir marka. UE Wonderboom modeli, küçük yapısına rağmen, sunduğu muhteşem ses deneyimi ile harikalar yaratıyor.

10 saate kadar pil süresi ile tüm gün yanınızda kalacak olan UE Wonderboom, kablosuz kullanımı ile son derece pratik bir deneyim sunuyor. Bu küçük hoparlörün sunduğu ses kalitesi ise boyutuna göre şaşırtacak türden.

JBL Charge 4

Ses ve ses ürünleri konusunda uzman markalardan biri olan JBL, tatilde müziksiz kalmak istemeyenlerin ihtiyacını, Charge 3 ve Flip 3 modelleri ile gidermeyi başarmıştı. JBL’in Blluetooth özellikli hoparlörü Charge 4, 20 saate varan pil ömrü ile adeta şov yapıyor. Kablolu kullanım gerektiren durumlarda ise, 3.5 mm girişi hizmetinizde.
Suya dayanıklı yapısı sayesinde, havuz ve deniz kenarında müzik zevkinden asla kopmayacaksınız!

MediaMarkt.com.tr ve mağazalarında, çok daha farklı kablosuz hoparlör seçeneklerini görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

JABRA STEP Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Kulaklık tarafında kullanıcılara pek çok farklı seçenekler sunuluyor olsa da, genel anlamda kulaklıkları kulak içi ve kulak üstü olmak üzere 2’ye ayırabiliriz.

Kablosuz kulak içi kulaklıklar, daha çok askılı olarak karşımıza çıkıyor. Böylece özellikle spor yaparken de kulağınızdan kulaklık çıkmıyor. Bu model kulaklıkların çoğunda da suya karşı dayanıklılık da mevcut.

Suya karşı dayanıklı, kablosuz kulak içi kulaklıklardan biri de Jabra Step. Hem müzik severler hem de spor yapanlara hitap eden ürün, hem kablosuz hem de suya karşı dayanıklı.

JBL Tune 600BTNC

Kulak üstü kulaklıklar da tüketiciler tarafından oldukça rağbet görüyor. Özellikle aktif gürültü engelleme özelliğiyle beraber, yolculuklarda ya da kalabalık ortamlarda sizi dış seslerden izole edip, sadece sese odaklanmanızı sağlayan bu tarz kulaklıklar, müzik zevkini başka bir boyuta ulaşıyor.

MediaMarkt’ta her bütçeye uygun, kablolu ve kablosuz, kulak içi ve kulak üstü, aktif gürültü engelleyicili ya da pasif gürültü engelleyicili pek çok alternatif kulaklık seçeneği de sizlerle.

JBL Tune 600BTNC, etkili ses ve bass kalitesiyle beraber kullanıcılara iyi bir deneyim sunuyor. Uygun fiyatlı yapısı ve aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkat çekiyor. Kablosuz kullanım, üzerinde mikrofon ve aktif gürültü engelleme özelliklerinin hepsini JBL Tune 600 BTNC modelinde bulabilirsiniz.

Cevap bırakın