Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  GenelAhmet Bey tatile çıkarken yanına neler aldı?

  Ahmet Bey tatile çıkarken yanına neler aldı?

  Çalışan tüm insanlar yılın belli bir bölümünü kendilerine ayırarak tatil yaparlar. Ancak mobil cihazların varlığı günümüzde tatil anlayışını da değiştiriyor. Artık tatilin anlamı ofis dışında başka bir ortamda bulunmak oldu. Peki, yıllık iznini kullanan Ahmet Bey, bakalım yanına aldığı teknolojik cihazlarla işlerini yürütebilecek mi?

  tatil

  Eyvah Ahmet Bey yok!

  Sabah uyandınız ve ofise gitmek üzere yola çıktınız. Aklınızda bir an önce ofise gidip bu hafta mutlaka çözüme kavuşturmanız gereken rapor ile ilgili Ahmet Bey’e mesaj atmak var. Trafik gözünüzde büyüdükçe büyüyor ve bir an önce ofise varıp işlerinizin başına koyulmak istiyorsunuz. Bir saatten fazla süren trafiğin sonunda ofise vardınız ve kahvenizi almadan bilgisayarınızı açtınız. Halletmeniz gereken raporla ilgili Ahmet Bey’e bilgilendirici bir mail yazdınız ve bildiğiniz tüm duaları okuyarak ‘gönder’ tuşuna bastınız. Derin bir oh çekerek kahvenizi almak üzere ayağa kalktınız ve tam da o sırada Ahmet Bey’den cevap geldi. Ne yazmış diye heyecanla bakarken, şu mesajla karşılaştınız: “22-29 Temmuz tarihleri arasında ofis dışında olacağım.” Yaşadığınız stres başınızdan kaynar suların inmesine sebep olsa da rahatlayın. Belki Ahmet Bey tatile giderken ofisini de yanında taşımıştır.

  Akıllı saat ile işler yolunda

  Ahmet Bey tatildeyken işlerinin aksamaması için en kolay kullanabileceği ürünlerden akıllı saatini yanına aldı. Sabah erken saatlerde sporunu yapmak üzere koşuya çıktığında akıllı saatine gelen maili fark etti. Maili incelerken bir taraftan düşündü ve en doğrusunun sesli iletişim olduğuna karar verdi. Bunun için telefonuna erişmesine gerek yok. Bileğinde takılı olan saatten de görüşmelerini yapabilir. Samsung Galaxy Watch Active, tatildeyken bile işlerin aksamadan devam etmesi için oldukça ideal bir ürün. Mesajlarınızı, maillerinizi, çağrılarınızı yönetebildiğiniz gibi eğlenceli pek çok özellikten de faydalanabilirsiniz. Hatta işler çığırından çıkarsa akıllı saatiniz üzerinden stres seviyenizi de ölçebilirsiniz.

  Samsung Galaxy Watch Active ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Orantısız bronzluğa hayır!

  Ahmet Bey’in tatilde akıllı telefonunu elinden düşürebilmesi için kullanabileceği bir diğer teknolojik ürün de kablosuz bir kulaklık olabilir. Kulaküstü kulaklık, yaz sıcağında Ahmet Bey’in kulaklarının güneş görmeyeceği için beyaz kalmasına sebebiyet vereceğinden tercih ettiği model kulakiçi kulaklık. Sennheiser’ın Momentum True modelindeki ürünü hem kablosuz hem kulakiçi bir model olduğu için Ahmet Bey’in tercihi oldu. Yüksek kalitede ses sunan bu kulaklık akustik yeteneği ile de bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Kablosuz özgürlüğü kumaş kaplı şık taşıma kutusunda sunan True Wireless, tek şarjla 4 saat kullanılabiliyor, şarj özellikli kutusu sayesinde ise 8 saatlik ek kullanım süresi sağlıyor.

  Sennheiser Momentum True ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Bitmeyen şarjlarca…

  Ahmet Bey’in işlerinin sürdürülebilmesi için teknolojik cihazlarının pilinin hiç bitmemesi gerekiyor. Tabii Ahmet Bey izinde olduğu için tatilini de priz kenarında geçirmek istemiyor. Ahmet Bey, yanına aldığı taşınabilir şarj cihazı ile bu sorunun da üstesinden gelmiş. Geceleri yatmadan önce taşınabilir şarj cihazını şarja takıyor ve ertesi gün tüm günü şarjı bitmeden geçirebiliyor. Tercih ettiği ürün ise TTEC’in S20000 modeli. Kompakt tasarımı sayesinde valizlerde ve sırt çantalarında rahatça taşınabilen bu ürün, 20000mAh bataryaya sahip. Yani Ahmet Bey, akıllı telefonu ve mobil cihazlarını 7-8 kere şarj edebilir. Ürünün sahip olduğu LED fener özelliği de acil durumlar için 130 saatlik kullanım ömrü sunuyor.

  TTEC S20000 taşınabilir şarj cihazı ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN